Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Pucanje posle eventa | 8779, Royal Family

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
5496
Players nickname
Biba Mangano
Suspect ID
8779
Date of violation
Jan 4, 2022
Time of violation
1:46
Proofs
https://streamable.com/j5uo73

Zuks

M A N G A N O
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
36
Kao sto se vidi na pov-u, kao i obicno cela porodica je pobijena i posto niko vise nije mogao od njih da udje ja sam odlucio da izadjem ranije iz kruga kako bih otisao do fam house po stvari, trcim do auta i dolazi ovaj lik i puca ali me masi, ja mu dam 53 i pitam sto puca na sta mi on odgovara "slucajno" i stavlja pancir. U tom trenutku sa krova krece da puca ostatak porodice i on me ubija odmah posle eventa???
 

Dragan Obama

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
271
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Žalbu ostavljam Curatoru Unofficial organizacija.
  • Svaki naredni komentar koji bude offtopic završiće forum banom
 

Mandzaaa

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
41
Kao sto se vidi na pov-u, kao i obicno cela porodica je pobijena i posto niko vise nije mogao od njih da udje ja sam odlucio da izadjem ranije iz kruga kako bih otisao do fam house po stvari, trcim do auta i dolazi ovaj lik i puca ali me masi, ja mu dam 53 i pitam sto puca na sta mi on odgovara "slucajno" i stavlja pancir. U tom trenutku sa krova krece da puca ostatak porodice i on me ubija odmah posle eventa???
kao i obicno dolazite na rejd posle 1,2 ujutru kada naravno nikoga nema, a kada bi mi postavili pov kako vas cistimo dok ne zante gde se nalazite....
 

Zuks

M A N G A N O
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
36
kao i obicno dolazite na rejd posle 1,2 ujutru kada naravno nikoga nema, a kada bi mi postavili pov kako vas cistimo dok ne zante gde se nalazite....
nije problem u tome da li imate ruke ili nemate, a nemate ih svakako, problem je u tome sto pucate posle eventa, ne placi i ostavi da zalbu resi administracija :), uostalom fam war je objasnio stvari povodom tog pitanja
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom