Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
21327
Players nickname
Trae Young
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
Mar 25, 2023
Time
15:10
Proofs
Nemam nista

Billy Hope

Player
Player
Joined
Apr 28, 2022
Messages
11
Pre svega, nemam nikakav problem sa adminom. Samo je moje pitanje za celu administraciju. Napravio sam nalog sigurno pre godinu dana, cak i vise. Moj nick je od pocetka bio Trae Young, ja sam znao za pravilo 2.1, ali kada sam dosao na server, posle mozda 2 3 dana, neko od igraca mi je rekao da nije po pravilima da imam ime kao sto ima i poznata licnost u ovom slucaju kosarkas Atlanta Hawks-a. U tom trenutku sam kontaktirao administraciju, dosao je admin i nije bio siguran da li trebam da nastavim da igram ili promenim nick, pozvao je jos 2 admina (pritom imena admina ne znam, jer je to bilo pre godinu dana i niko ih ne bi zapamtio) . I njihovom zajednickom odlukom su dosli do zakljucka da nije problem sto imam nick kao i poznata licnost i da mogu da nastavim da igram RP bez ikakvih problema. Nastavio sam da igram na serveru jos 4,5 meseca i to konstantno, i kasnije sam prestao. Vratio sam se pre mesec dana, i ako mogu vec tako da kazem sa igranjem pola godine na serveru, niko od admina(iako su bili kontaktirani dosta puta , jer mi je bila potrebna neka vrsta pomoci), ljudi ili bilo koga se nije zalio, ili pravio problem oko toga. I danas ulazim na server, igram 3 sata i onda je dosao doticni admin i odmah je krenuo da prica kako to nije u redu, pre svega sam ga saslusao, ali i dalje on mene nije hteo da saslusa i da pokusam da mu objasnim sta se tacno desilo. Takodje je spomenuo kako su admini tada pricali sta su stigli i da je nebitno sta su oni rekli, vec je bitno sta on meni trenutno prica. I sada je moje pitanje, ko je ovde u pravu, admini servera od pre godinu dana,koji su verovatno i dalje na serveru, ja ili Aldin?
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,631
Postovanje, administracija u to vrijeme vjerovatno nije provjerila vase ime da li je poznata licnost ili ne. Vase ime krsi pravila servera tako da treba da ga promjenite.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom