Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected EMS Korumpirana Biografija | Nemanjaa Kengur | 27478

Rejected
Status
Not open for further replies.

Nemanja Kengur

Player
Player
Joined
Mar 6, 2023
Messages
42
Ime: Nemanjaa Kengur
Spol: Muski
Dob: 22
Nacionalnost: Balkanac
Mjesto rođenja: Beograd
Spol: 22
Boja očiju: Braon
Boja kose: Braon
Tetovaže: Po celom telu
Snage: Odlicna snalazljivost u svakoj situaciji
Slabost: Slab sam jedino kada sam umoran

Životna priča: 100+ riječi: Zovem se Nemanja i rodjen sam u glavnom gradu Srbije Beograd i tamo sam proveo veci deo zivota ( do svoje 20 godine) moj otac je bio vojnik , a majka profesorka. Sa svojih 17 godina sam otisao da sluzim dobrovoljni vojni rok , gde sam naucio da rukujem sa bilo kojim tipom oruzja tipa revolve,havy shotgun,sniper i mnogim drugim.U pocetku sam se plasio vatrenog oruzja,ali uz pomoc visih cinova sam prevazisao taj strah.

Priča o karijeri: 100+ Par godina nakon sto sam zavrsio vojni rok odlucio sam da se zaposlim u EMS.Zavrsio sam visoke skole i fakultete koje mi pomazu u EMS-u.Svaki dan se trudim da svakoj osobi pruzim pomoc i potrebne lekove za razne bolesti i uvek sam tu da pruzim pomoc svakom kolegi ili osobi kome je ta pomoc potrebna.

1 - Moći obavljati bilo kakve ilegalne aktivnosti samo dok Niste na dužnosti (i dalje morate slijediti pravila servera )
 

Biggus Nibbus

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
3,028
Biografija ODBIJENA!
  • Zivotna prica i prica o karijeri moraju sadrzati po 100+ reci
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom