Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
40580
Players nickname
Luca_Vice
Suspect ID
38498
Date of violation
Mar 27, 2023
Time of violation
15:58
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=5Y1CHGT9nDw

Tony Eldiablo

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Mar 18, 2023
Messages
107
Evo opet otvaram zalbu na igraca 38498
Objasnjenje:
15 Minuta pre ove situacije sam kupio kucu, u dvoristu i oko same kuce nigde se ne nalaze paneli.
Izlazim iz kuce, ulazim u auto, prilazi momak i odbrojava mi 5 secundi da napustim posed (Moj posed), moje kuce.
Covijek me nakon 5 secundi ubija a u ti 5 secundi razmisljam o cemu se radi ovde jer se nalazim u svom posedu.
 

Lekica

Player
Player
Joined
Jan 25, 2023
Messages
234
1.Dupla zalba ista je odbijena,2.fearRp.3Kradja panela vidi se kolko je sati
 

Tony Eldiablo

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Mar 18, 2023
Messages
107
1.Dupla zalba ista je odbijena,2.fearRp.3Kradja panela vidi se kolko je sati
Druze, za odbranu moras snimak da imas kako se kradu paneli. Ja sam rekao, ako treba i snimak od pocetka kad sam kupio kuci, nema nikakvih edita u snimku. Samo ocu pravedno.
 

Lekica

Player
Player
Joined
Jan 25, 2023
Messages
234
Druze, za odbranu moras snimak da imas kako se kradu paneli. Ja sam rekao, ako treba i snimak od pocetka kad sam kupio kuci, nema nikakvih edita u snimku. Samo ocu pravedno.
Nije Problem ostavljamo adminu da pogleda zalbu ali kazem ti da je dupla zalba i nemas straha za svoj zivot narusavas rp dosli smo po panele kao da su 2 baterije bitne
 

Lekica

Player
Player
Joined
Jan 25, 2023
Messages
234
I zasto niste odmah na prvu zalbu spominjali panele da smo krali, nego kad je admin spomenuo panele, vi ih sad po njemu spominjete ?
Mora da spominjem panele?,vidi se kolko je sati ocit je razlog brojanja,sigurno ne bi ti brojao bez ic razloga
 

Tony Eldiablo

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Mar 18, 2023
Messages
107
Mora da spominjem panele?,vidi se kolko je sati ocit je razlog brojanja,sigurno ne bi ti brojao bez ic razloga
Sad cu i snimak od kad kupim kucu, samo trenutak. A za tvoju zalbu moras da imas snimak. Ti svoju zalbu ja moju zalbu. Ja imam dokaze za sve!
 

Lekica

Player
Player
Joined
Jan 25, 2023
Messages
234
Sad cu i snimak od kad kupim kucu, samo trenutak. A za tvoju zalbu moras da imas snimak. Ti svoju zalbu ja moju zalbu. Ja imam dokaze za sve!
Ja nemam zalbu izrpao sam bas dbr a da te pitam ti trimas i editujes video ??? nevidi se kako pocinjes i zavrasvas snimku,ako ides po pravilima da ne trimujes onda imas nedozvoljeni softver
 

Tony Eldiablo

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Mar 18, 2023
Messages
107
Ja nemam zalbu izrpao sam bas dbr a da te pitam ti trimas i editujes video ??? nevidi se kako pocinjes i zavrasvas snimku,ako ides po pravilima da ne trimujes onda imas nedozvoljeni softver
Normalno kad mi je admin rekao, da nece niko da pogleda duzi snimak. Evo sad cemo cijeli snimak
 

DenzaWashington

Player
Player
Joined
Feb 11, 2023
Messages
248
Evo opet otvaram zalbu na igraca 38498
Objasnjenje:
15 Minuta pre ove situacije sam kupio kucu, u dvoristu i oko same kuce nigde se ne nalaze paneli.
Izlazim iz kuce, ulazim u auto, prilazi momak i odbrojava mi 5 secundi da napustim posed (Moj posed), moje kuce.
Covijek me nakon 5 secundi ubija a u ti 5 secundi razmisljam o cemu se radi ovde jer se nalazim u svom posedu.
Mislim da.te je ubio jer si rekao da ćeš da mu NOS iščupaš
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 38498 ce dobiti kaznu za G.P.6.15.
  • ID 40580 ce dobiti kaznu za MG+ FearRP
  • 6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom