Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
22940
Players nickname
MARKO MARIC
Suspect ID
ID:29425,7062
Date of violation
Mar 28, 2023
Time of violation
20:50
Proofs
https://youtu.be/44FczGgG3NE

Sheky Ahil

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
107
aa

pov od druga posto sam adminu rekao sto mi se desilo sa pov no vidi se sve
 
Last edited:

Sheky Ahil

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
107
Ti svakako dobijas za to a on dobija posto nema pov kaznu
nije za pov posto nije reporto za cheat ni nista tako nego za krug a vidi se da smo u krug tako da kolko znam za ivi bu sani ibihe trebali da dobijemo za krugđ
 

DanielDaco

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
77
nije za pov posto nije reporto za cheat ni nista tako nego za krug a vidi se da smo u krug tako da kolko znam za ivi bu sani ibihe trebali da dobijemo za krugđ
svakako pov je trazen od njega a on posto nema snimak dobija kaznu a ne ja komsiju da trazim da mi salje pov gde on bio i ja se vidim u tom videu, pravilo dogadjaja svakako mora da se postuje i da se snima pov ko ide na dogadjaj, ako nije mogao da snima nije ni trebao da ide na bizwar
 

Sheky Ahil

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
107
svakako pov je trazen od njega a on posto nema snimak dobija kaznu a ne ja komsiju da trazim da mi salje pov gde on bio i ja se vidim u tom videu, pravilo dogadjaja svakako mora da se postuje i da se snima pov ko ide na dogadjaj, ako nije mogao da snima nije ni trebao da ide na bizwar
i da je takav slucaj ima dookaz da mu je ubagovan snimak snimo je nego nvidia se ubagovala
 

DanielDaco

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
77
i da je takav slucaj ima dookaz da mu je ubagovan snimak snimo je nego nvidia se ubagovala
Zato je svakako ovaj covek koji je postavio pojeo ban posto mu se snimanje zabagovalo i odmarao 30 dana jbg ipak su pravila pravila ako me razumes. I nz ko je od vas dvoje trazio ingame Marka Marica izmgao je nacisto na oglase pa ja se javljam on mi kaze a ne nisi ti Marko Maric znaci daj malo fokus na pravila ljudi 😄
 

Sheky Ahil

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
107
Zato je svakako ovaj covek koji je postavio pojeo ban posto mu se snimanje zabagovalo i odmarao 30 dana jbg ipak su pravila pravila ako me razumes. I nz ko je od vas dvoje trazio ingame Marka Marica izmgao je nacisto na oglase pa ja se javljam on mi kaze a ne nisi ti Marko Maric znaci daj malo fokus na pravila ljudi 😄
brate smiri se iskreno mnogo si srecan sto neko ce dobije ban jbt
 

DanielDaco

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
77
brate smiri se iskreno mnogo si srecan sto neko ce dobije ban jbt
Ne nego pravila su pravila ako ja nisam mogao da idem dok nije mi radilo snimanje moze i on i bilo ko drugi a ne da krsi 2 pravila u jednu te istu situaciju
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom