Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
21193
Players nickname
White Viper
Suspect ID
6168 2734
Date of violation
Mar 28, 2023
Time of violation
0000
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=TgF8-Z15hoU

Anci One

Player
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
30
Sve se vidi u pov, zele da ukradu auto i broje u gradu 5 sekundu plus su u autu dok broje.
 

Nikola Galante

Player
Player
Joined
Feb 12, 2022
Messages
155
6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti. | UPOZORITI

Hvala sto imas snimak za ovako nesto, takodje imam i ja za tvog lika za sta je i kaznjen naravno. Da si se ti zaustavila, na kraju bi mi izasli i tebe bi upucali a zatim krenuli sa kradjom vozila gde ne bi bilo prekrseno bilo sta. Nigde ne pise da ne smem u gradu brojati 5 sec, vec pise da kada sam izvan geta u bilo kom delu grada se moram drzati ovakvog pravila. Pozdrav :)


EDIT: Takodje da napomenem administraciji neka pogleda nacin voznje, sto se shvata sa njene strane kao UB posto se naravno X puta zakucala u drvo/zid
 

Johnny_Goldd

Player
Player
Joined
Feb 25, 2023
Messages
74
6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti. | UPOZORITI

Hvala sto imas snimak za ovako nesto, takodje imam i ja za tvog lika za sta je i kaznjen naravno. Da si se ti zaustavila, na kraju bi mi izasli i tebe bi upucali a zatim krenuli sa kradjom vozila gde ne bi bilo prekrseno bilo sta. Nigde ne pise da ne smem u gradu brojati 5 sec, vec pise da kada sam izvan geta u bilo kom delu grada se moram drzati ovakvog pravila. Pozdrav :)


EDIT: Takodje da napomenem administraciji neka pogleda nacin voznje, sto se shvata sa njene strane kao UB posto se naravno X puta zakucala u drvo/zid
Moraš imati dobar razlog "RP" da bi brojao bilo kome ili gde već,sto se slažem sa tobom
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
593
1. da bi zaustavio auto trebas imati minimum 4 coveka i 2 auta
2. brojis 5 sekundi dok si u autu nemas puske na glavi nit bilo sta
3. radio si carram vise puta u ovom videu
 

Nikola Galante

Player
Player
Joined
Feb 12, 2022
Messages
155
1. da bi zaustavio auto trebas imati minimum 4 coveka i 2 auta
2. brojis 5 sekundi dok si u autu nemas puske na glavi nit bilo sta
3. radio si carram vise puta u ovom videu
1. Za pljacku automobila tako nesto se ne uzima u obzir, mogu i ja sam da idem i da kradem vozilo u slucaju da tako zelim
2. Namenski je izbrojano 5sec zato sto iako ja imam isti POV mogu kasnije izaci iz vozila i pripucati na vozaca i ukoliko dodje do zalbe gde se sece POV ja mogu objaviti svoj a zatim i zatraziti celokupni POV od osobe koja je postavila zalbu posto su isti zabranjeni da se seku kao i sto je sada isecen isti
3. Radio CR vise puta? Pokusaj procitati po internetu sta znaci "Pit manevar" ako vec sa istim nisi upoznat
 

RyukShinigami

Player
Player
Joined
Nov 11, 2022
Messages
101
Pregled zalbe u toku.
giphy.gif

Ako smatrate da je kazna koju je administrator izrekao netačna, slobodno podnesite žalbu.
 

RyukShinigami

Player
Player
Joined
Nov 11, 2022
Messages
101
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu zalbu.
-ID 6168 ce dobiti kaznu za FailRP

giphy.gif

Ako smatrate da je kazna koju je administrator izrekao netačna, slobodno podnesite žalbu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom