Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
20
Players nickname
Alida Darkin
Suspect ID
4840
Date of violation
Jan 4, 2022
Time of violation
21:50
Proofs
https://youtu.be/sq9YguO1XjY

Prince Dior

Player
Player
Joined
Sep 14, 2021
Messages
157
Vako lidera FIB boli briga i vredja cjelo vreme nase ljude i boli ga briga za zivot taoca * los lider* Moj predlog

Ovaj lidera je ovu noc dao svima doznjanja da ne zasluzuje lidera FIB-a i kao sto je dao svojim kolegama doznanja kako raditi Fail to su svi vidili sto su bili tamo i kao sto je on njihov vodja *lider* to ce oni svi da rade ja bi ovog lidera smenim jer je ovaj put lider sam napravio vise gresaka na jednom videu vasa je odluka admina i curatora njihovog zvanog FIB-a! Video detaljno pregledajte ako treba cjelu cu jer sa vakim lidereom FIB nece nigdje da dostigne!
 

Stepanic

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
81
To sto ti drugar ballasovac javlja OOC chatu da ga uzimaju, lika kome je oduzeta komunikacija. Vidi se na 1:21 gde govori u OOC radio chatu, uzimaju me, ubijte ih.
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
OpenFire radnja koja je IC, vasi ljudi to dogovaraju putem OOC chat-a? MG.
 

Prince Dior

Player
Player
Joined
Sep 14, 2021
Messages
157
OpenFire radnja koja je IC, vasi ljudi to dogovaraju putem OOC chat-a? MG.
Care to nije poenta TOPICA ako imas neki proof a da nije moj da smo koristili MG onda napravis drugi report i reportas nas ali nemoj zaboravit ne smjes koristit od nekog drugog POV i care samo da znas sam si zasro nemoj sad da se izvlacis na nesto drugo usro si sefa i stanicu! i to sto vredas druge ljude po topicima kao sto si vredao u drugom reportu da ne pricam kako je to ponasanje jednog lidera od najjacih organizacija!
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Care to nije poenta TOPICA ako imas neki proof a da nije moj da smo koristili MG onda napravis drugi report i reportas nas ali nemoj zaboravit ne smjes koristit od nekog drugog POV i care samo da znas sam si zasro nemoj sad da se izvlacis na nesto drugo usro si sefa i stanicu! i to sto vredas druge ljude po topicima kao sto si vredao u drugom reportu da ne pricam kako je to ponasanje jednog lidera od najjacih organizacija!
Nauci razliku izmedju vredjanja i objasnjavanja coveku njegovog karaktera.
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Nije mi bila oduzeta komunikacija kao prvo i prvo a ovo je cisti Fail sto ste vi kao sama organizacija FIB uradili.
I da ti nije oduzeta komunikacija, sa lisicama na rukama je ne mozes uopste koristiti. Pritom, pises OOC IC stvari. Poz.
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam prihvatiti ovu žalbu
● FIB će biti kažnjen za grešku.
● Vama lično ja dajem warn za massMG koji radite.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom