Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Lara Uzay

Player
Player
Information
1. Your name IRL: Karan\Lara Dahoe
2. Your age: 18
3. Time zone: GMT
4. Average online per day: 8 to 10 hours
5. Your Discord: lara ❤#6457
6. Your Nickname: Lara Uzay
7. Your ID: 3412
Additional information
1. Leader of Lifeinvader

2. Why do you want to be a leader of this specific organization? (List three reasons with an explanation)

2.1I want to be leader of Lifeinvader because i have a lot of experience. i am already working 5 monthes there and i have seen a lot of how things work and how to do it. For example preparing a event ( fashion show,talent show, etc) i know exactly who to ask and tell them what we need from them to make it work. so that the comunication with the team stays in short lines

2.2Also i want to bring the org to the next level of being a radio station. With more events,articals and interviews and about the ins and outs of the city. for example haveing a them that posts at the lspd so when they see them go to a place that they follow them and make a report of it or that i send them out to the mountains and that they make reports of caves or tunnels.

2.3 and i really want to see the org grow and create a team that work togheter closely and that everything will go faster and smoother so we will be know as the org that has fun,delivers daily work and are getting better in what they do everyday.

3. Your advice for improving RolePlay level in the organization.

3.1 Being more in the public and at the HQ these days the HQ is empty most of the time i want to change it and place 1 or 2 persoons there and give them a bonus for it so that when you go to the HQ you will get help instant. to make the interaction more in the city.

3.2 Doing more events i really want to do more events even if they are small like little drag races or that we gone stand some where ant they have to find us and also big ones like a race or triathon where they need to run swim and ride a bike. or we work with togheter with the other orgs to make something big in the city.

3.3 And i want to give special party`s For lifeinvader members for when it is promotion day and When they deliverd great work so they can have some fun time togheter and kinda like team building.

3.4 and i wanna sort out where things like favretisme happen to prevent that from happening.

JOS1PH

Player
Player
Bilgi
1. Adınız IRL: Karan\Lara Dahoe
2. Yaşınız: 18
3. Saat dilimi: GMT
4. Günde ortalama çevrimiçi: 8 ila 10 saat
5. Discord'unuz: lara ❤#6457
7. Kimliğiniz: 3412
Ek Bilgiler
1. Lifeinvader'ın Lideri

2. Neden bu özel organizasyonun lideri olmak istiyorsunuz? (Bir açıklama ile üç neden listeleyin)

2.1 Çok fazla deneyimim olduğu için Lifeinvader'ın lideri olmak istiyorum. Zaten orada 5 aydır çalışıyorum ve işlerin nasıl yürüdüğüne ve nasıl yapılacağına dair pek çok şey gördüm. Örneğin bir etkinlik hazırlarken (defile, yetenek gösterisi, vb.) tam olarak kime soracağımı ve işe yaraması için onlardan neye ihtiyacımız olduğunu söyleyeceğimi biliyorum. böylece ekip ile iletişim kısa hatlarda kalır

2.2Ayrıca kuruluşu bir radyo istasyonu olma düzeyine taşımak istiyorum. Daha fazla etkinlik, makale ve röportaj ve şehrin artıları ve eksileri hakkında. örneğin, onları bir yere gittiklerini gördüklerinde onları takip edip rapor vermeleri veya onları dağlara göndermem ve mağaraları veya tünelleri bildirmeleri için lspd'de yayın yapan bir onlara sahip olmak.

2.3 ve ben gerçekten organizasyonun büyüdüğünü ve daha yakın çalışan bir ekip oluşturduğunu ve her şeyin daha hızlı ve sorunsuz ilerlediğini görmek istiyorum, böylece eğlenen, günlük işleri yapan ve yaptıkları işte her geçen gün daha iyiye giden bir organizasyon olarak bilineceğiz. .

3. Organizasyondaki RolePlay seviyesini geliştirmek için tavsiyeniz.

3.1 Bu günlerde daha çok halkın içinde ve Merkezde olmak, Karargah çoğu zaman boş oluyor, onu değiştirmek ve oraya 1 veya 2 kişi yerleştirmek ve onlara bunun için bir bonus vermek istiyorum, böylece Merkeze gittiğinizde alacaksınız anında yardım. etkileşimi şehir içinde daha fazla yapmak için.

3.2 Daha fazla etkinlik yapmak Gerçekten daha fazla etkinlik yapmak istiyorum, küçük kısa mesafeli araba yarışları gibi küçük olsalar veya bizi bulmaları gereken bazı yerlerde dursak ve ayrıca bir yarış veya triaton gibi koşup yüzmeleri ve ata binmeleri gereken büyük etkinlikler olsalar bile, gerçekten daha fazla etkinlik yapmak istiyorum. bisiklet. ya da şehirde büyük bir şey yapmak için diğer kuruluşlarla birlikte çalışıyoruz.

3.3 Ve lifeinvader üyeleri için promosyon günü ve harika işler teslim ettikleri zaman için özel partiler vermek istiyorum, böylece birlikte biraz daha eğlenceli vakit geçirebilirler ve bir nevi ekip kurma gibi.

3.4 ve bunun olmasını önlemek için favretizm gibi şeylerin nerede olduğunu çözmek istiyorum.
Bilgi
1. Adınız IRL: Karan\Lara Dahoe
2. Yaşınız: 18
3. Saat dilimi: GMT
4. Günde ortalama çevrimiçi: 8 ila 10 saat
5. Discord'unuz: lara ❤#6457
7. Kimliğiniz: 3412
Ek Bilgiler
1. Lifeinvader'ın Lideri

2. Neden bu özel organizasyonun lideri olmak istiyorsunuz? (Bir açıklama ile üç neden listeleyin)

2.1 Çok fazla deneyimim olduğu için Lifeinvader'ın lideri olmak istiyorum. Zaten orada 5 aydır çalışıyorum ve işlerin nasıl yürüdüğüne ve nasıl yapılacağına dair pek çok şey gördüm. Örneğin bir etkinlik hazırlarken (defile, yetenek gösterisi, vb.) tam olarak kime soracağımı ve işe yaraması için onlardan neye ihtiyacımız olduğunu söyleyeceğimi biliyorum. böylece ekip ile iletişim kısa hatlarda kalır

2.2Ayrıca kuruluşu bir radyo istasyonu olma düzeyine taşımak istiyorum. Daha fazla etkinlik, makale ve röportaj ve şehrin artıları ve eksileri hakkında. örneğin, onları bir yere gittiklerini gördüklerinde onları takip edip rapor vermeleri veya onları dağlara göndermem ve mağaraları veya tünelleri bildirmeleri için lspd'de yayın yapan bir onlara sahip olmak.

2.3 ve ben gerçekten organizasyonun büyüdüğünü ve daha yakın çalışan bir ekip oluşturduğunu ve her şeyin daha hızlı ve sorunsuz ilerlediğini görmek istiyorum, böylece eğlenen, günlük işleri yapan ve yaptıkları işte her geçen gün daha iyiye giden bir organizasyon olarak bilineceğiz. .

3. Organizasyondaki RolePlay seviyesini geliştirmek için tavsiyeniz.

3.1 Bu günlerde daha çok halkın içinde ve Merkezde olmak, Karargah çoğu zaman boş oluyor, onu değiştirmek ve oraya 1 veya 2 kişi yerleştirmek ve onlara bunun için bir bonus vermek istiyorum, böylece Merkeze gittiğinizde alacaksınız anında yardım. etkileşimi şehir içinde daha fazla yapmak için.

3.2 Daha fazla etkinlik yapmak Gerçekten daha fazla etkinlik yapmak istiyorum, küçük kısa mesafeli araba yarışları gibi küçük olsalar veya bizi bulmaları gereken bazı yerlerde dursak ve ayrıca bir yarış veya triaton gibi koşup yüzmeleri ve ata binmeleri gereken büyük etkinlikler olsalar bile, gerçekten daha fazla etkinlik yapmak istiyorum. bisiklet. ya da şehirde büyük bir şey yapmak için diğer kuruluşlarla birlikte çalışıyoruz.

3.3 Ve lifeinvader üyeleri için promosyon günü ve harika işler teslim ettikleri zaman için özel partiler vermek istiyorum, böylece birlikte biraz daha eğlenceli vakit geçirebilirler ve bir nevi ekip kurma gibi.

3.4 ve bunun olmasını önlemek için favretizm gibi şeylerin nerede olduğunu çözmek istiyorum.
+1

Status
Not open for further replies.
Top Bottom