Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
37196
Players nickname
Rille Miller
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Mar 4, 2023
Time
00:00
Proofs
.

Rile Miller

Player
Player
Joined
Feb 6, 2023
Messages
13
Postovana Administracijo,
pre svega zelim da se izvinim i da vas zamolim da mi pruzite jos jednu sansu. Dana 04.03.2023 sam dobio trajni ban za G.P 1.3, sta se tu zapravo desilo jeste to da su mog druga scamovali za 3.5 Miliona preko Crypto Wallute. Drug i ja smo postavili to na Forum i Senior Admin Kristina nam je odgovorila da je to dozvoljeno jer funkcionise preko skripte. Nakon toga u ne znanju smo drug i ja misleci da ne krsimo pravila ,,Pokusali,, isto to da uradimo te nije uspelo, taj lik nas je postavio na Forum i nakon 2 dana je Mujo Simba banovao sve koji su to radili ili pokusavali kao i lika koji je scamovao mog druga tako i mene.
Ja zelim jos jednom zaista da se izvinim Muji i Abrahamu, kao i celoj Administraciji i da vas zamolim da mi pruzite jos jednu sansu, jer zaista zelim da nastavim da igram sa mojim drugovima i da se zajedno zabavljamo na ovom Projektu.
U podpunosti sam saglasan da mi se obrise sav novac koji posedujem. Zaista se nikada vise nece nista slicno ponoviti, hvala na odvojenom vremenu da procitate moju Molbu.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,133
Odbijeno, 1.3 nije appelable nazalost.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom