Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
28691
Players nickname
Razee Sweetgump
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jan 16, 2023
Time
0000
Proofs
https://imgur.com/a/BoJGk43

Nemanja Aly

MUJO BATONGA
Player
Joined
Mar 30, 2023
Messages
50
  • Mujo ja sam ivkezza pitao preko acc koji je banovan dal to smije ja do tog dokaza nemogu doc 1.8 je isto ko i 1.7 nesmije prec 5m ja sam te stvari sebi dao i nisu presle 5 mil dao sam ih sebi kao dar ispod 5mil je bilo i ja zasluzujem unban ako mi nevjerujes imas sve u logove ako se ne varam



  • 1.7 Zabranjen je prijenos imovine na dar (uključujući neonske cipele), čiji ukupni iznos prelazi 5.000.000 $(Dopušteno vam je primiti 5.000.000 $ i prenijeti 5.000.000 $ dnevno.) (Dopušteno je povući/ polagati novac iz/na obiteljski bilans.) | Zabrana 60 dana



    1.8 Zabranjeno je komuniciranje između vašeg glavnog računa i twinka. Svaki prijenos imovine ili novca dovest će do TRAJNE zabrane oba računa
 

Nemanja Aly

MUJO BATONGA
Player
Joined
Mar 30, 2023
Messages
50
mujo batonga veruj mi daj mi un ban ili skrati molim te nece nikad da se ponovi veruj mi ako se bonovi black listajte me
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,492
1.8 Zabranjeno je komuniciranje između vašeg glavnog računa i twinka. Svaki prijenos imovine ili novca dovest će do TRAJNE zabrane oba računa.
Procitaj ovo pravilo vise puta ako ti nije jasno zasto si dobio ban.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom