Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
456
Players nickname
Viktorija Flowito
Administrators nickname
Kristina Verstappen
Date
Feb 13, 2023
Time
00:00
Proofs
gta5grand.com

ViktorOfficial

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
42
Postovanje gospodine Abrahame, ja sam pre 3 meseca dobio ban za generalno pravilo 1.8 i shvatam moju gresku jer sam prebacio auto sa maina na tweanky ali mozete mi dati unban nekako ako mi ili obrisete to vozilo ili sve stvari iz njega, Bio bih puno zahalan jer nemogu da opisem dan bez grand rp jer je projekat veoma dobar i mnogo volim igrati na njemu i nemogu prestati neki put mi dodje sve da uradim samo da opet krenem igrati i da se druzim sa svojim prijateljima. Molim vas da mi obrisete sta treba ili sta sam predlozio i da dobijem barem odblokiranje glavnog racuna. Hvala na citanju i mislim da vam je bolji dan nego meni i da uzivate. Najjaci grand projekat je u celom svetu i zelim se vratiti, izvinjavam se zbog mog prebacaja auta sa glavnog na sporedni racun, nisam toliko obracao paznju jer nisam to pravilo procitao tek sam posle video koje je to pravilo kada sam dobio ban. Sve cu uraditi da dobijem odblokiranje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom