Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
5496
Players nickname
Alex Mangano
Suspect ID
2741
Date of violation
Jan 7, 2022
Time of violation
17:28
Proofs
https://streamable.com/8jg8zy

Zuks

M A N G A N O
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
36
kolege su ih ubile u getu i zovu nas na pojacanje da bi ga digli, uperene 2 puske u glavi on seda u auto i bezi kao da nije nista
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
U tom trenutku kao sto se vidi na POV-u bio je 1 gun na mojoj glavi, a treba 3 minimalno da ja ne bi mogao pobec.
 
Last edited:

Zuks

M A N G A N O
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
36
U tom trenutku kao sto se vidi na POV-u imam 1 gun na glavi, a i dal bilo 1 ili 2, 3 je minimalno trebalo da bude gunova na meni da ja ne bi mogao pobeci! Pozz
ova izjava je previse kriticna, samo cuti i cekaj da admin vidi ovo
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Da je FearRP ja bi odma pobegao kad ste me digli, a ne kad je tvoj kolega spustio pusku i ostala samo 1 na mojoj glavi u tom trenutku. Sportski pozdrav
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Druze , coveku treba sekund da podigne gun , a tebi 5 da udjes u auto i da krenes da bezis , u RL bi bio mrtav vec dva puta.
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Da bi mogao da bezis iako imas 3 uperene puske ti je neophodna biografija, i to biografija tako da ti administrator napomene da pazis na FearRP. Ti nemas biografiju, dovoljna je 1 puska/pistolj da te drzi i to je to.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Druze , coveku treba sekund da podigne gun , a tebi 5 da udjes u auto i da krenes da bezis , u RL bi bio mrtav vec dva puta.
Druže 1 gun je bio na meni u tom trenutku, nije bitno šta je on uradio posle toga.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
I ponavljam još jednom da sam ja hteo da uradim FearRP kao što vi navodite ja bi odmah pobegao a ne kad sam video da je 1 gun na meni.
 

Zuks

M A N G A N O
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
36
I ponavljam još jednom da sam ja hteo da uradim FearRP kao što vi navodite ja bi odmah pobegao a ne kad sam video da je 1 gun na meni.
glupane u rl da ti neko noz uperi ne bi imao muda da se pomeris, ne znam sta glumis da si popio svu pamet sveta, za to sto ti planiras i mislis da mozes treba ti biografija koju ti admin odobrava a nemas je tako da uzivaj
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom