Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
12746
Players nickname
Dragan Gagyy
Suspect ID
22323
Date of violation
Apr 27, 2023
Time of violation
19:14
Proofs
https://youtu.be/z5_VBnM3WMg

Dragan Gagy

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
376
ajde djeco smirite malo svoje cune koje su vam se nadigle. Nisam nikog vredjao trazim obican pov ako je me ubio cisto svaka cast i to je to. Nema potrebe uvijek za toksicnim komentarima i nekim ismijavanjima. Pokusajte biti normalni. Molim administraciju da svaki sljedeci komentar koji ismijava nekog ili slicno kazni. Ugodna noc decki
 

Elvis_03

It's all about the money 💸
Player
Joined
Feb 28, 2022
Messages
147
ajde djeco smirite malo svoje cune koje su vam se nadigle. Nisam nikog vredjao trazim obican pov ako je me ubio cisto svaka cast i to je to. Nema potrebe uvijek za toksicnim komentarima i nekim ismijavanjima. Pokusajte biti normalni. Molim administraciju da svaki sljedeci komentar koji ismijava nekog ili slicno kazni. Ugodna noc decki
pokusaj namestanja bana? ali vam ne ide
 

Dragan Gagy

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
376
pokusaj namestanja bana? ali vam ne ide
kojeg bana kralju moj. Kazem opet ako me je ubio sa strane posteno sve 5 ali zelio bi pov vidjeti jer sam upravo dosao sa lijeve strane i nikog nije bilo. Nenam nista od toga da li ce dobiti ban svak moze nekad hitati nekog i da izgleda kao da vara ili slicno. Nisam momka ni uvrijedio nit ista i ne vidim razlog tu nekom vredjanju ili bilo cemu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom