Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
15018
Players nickname
Eldar_Burek
Suspect ID
20025
Date of violation
Apr 28, 2023
Time of violation
00:40
Proofs
https://youtu.be/hnz-mEFn2Cs

EldarEki

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
60
prilozeno na snimku pokusaje da roba me,ima biografiju ali mu nije dozvoljeno da me roba...
i ja sam prekrsio par pravila MG PG i ostalo,nadam se da ce sve biti kaznjeno kako spada.
 

Ivica Monte

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
386
prilozeno na snimku pokusaje da roba me,ima biografiju ali mu nije dozvoljeno da me roba...
i ja sam prekrsio par pravila MG PG i ostalo,nadam se da ce sve biti kaznjeno kako spada.
Ima biografija sto znaci da su korumpirani, njihov rp je takav. Oni glume korumpirani a ti si trebao odglumiti kako ti je zivot bitan.

Nisu nijedno pravilo prekrsili, sada radis self report za MG, FearRP i FailRP.

Nije komentar off topic nego sto da ides u demorgan 2 ili 3 sata kad za to vreme mozes igrati, zaraditi, uraditi neka kupovina prodaja. To ti je produktivno.
 

EldarEki

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
60
Ima biografija sto znaci da su korumpirani, njihov rp je takav. Oni glume korumpirani a ti si trebao odglumiti kako ti je zivot bitan.

Nisu nijedno pravilo prekrsili, sada radis self report za MG, FearRP i FailRP.

Nije komentar off topic nego sto da ides u demorgan 2 ili 3 sata kad za to vreme mozes igrati, zaraditi, uraditi neka kupovina prodaja. To ti je produktivno.
brate nije to belaj provjeri ti njegovu bio gdje je pisao zahtjev i vidit ces da mu je odbijeno za robanje tj da ne smije robat
 

Biggus Nibbus

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
3,024
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • Igracu ce biti skinuta biografija​
  • ID 15018 ce dobiti kaznu za MG​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom