Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
KURAC
Players nickname
PALAC
Suspect ID
JEBAC1
Date of violation
May 1, 2023
Time of violation
23:37
Proofs
HTTPS://PICKA

Antisha

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
226
Moj drug igrao je na acc od tog lika jer mu ga je dao znam da je to G.P 1.1 ali neka se banuje ali taj lik je usao na svoj acc i uzeo sve iz fam skladista i prenio na svoj main acc i to je G.P 1.8.Nemam neke cvrste dokaze ali sve se to moze vidjeti u logovima.Hvala na citanju

1.1 Kreirani račun vlasništvo je autora, vaš račun se ne može dijeliti niti trgovati.
1.8 Zabranjeno je komuniciranje između vašeg glavnog računa i twinka. Svaki prijenos imovine ili novca dovest će do TRAJNE zabrane oba računa.
 

Wolff Dora

Player
Player
Joined
Mar 30, 2023
Messages
32
Moji roditelji su razvedeni i zato sam igrao na drugom racunaru ja nebi rekao da je to onda G.P 1.1 posto sam ja igrao sa drugog racunara
1.8 nisam prebacivao stvari sa jednog acc-a na drugi po tome treba biti kaznjen jedan acc 39669
 

Antisha

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
226
Nije bitno dal su razvedeni ili ne prebacivao si stvari s jednog na drugi acc
 

Johnson Demon

Player
Player
Joined
Nov 11, 2022
Messages
153
druze uzo si tvoj acc na kom si bio u jednoj familiji i iz te jedne familije skladiste oruzije si iz prazinio metkove i puske u gepek auta iz druge familije i tjt
 

Vukk Aly

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
89
A zar nije osoba koja pise zalbu blacklist na prva dva acc zbog stalnog krsenja pravila 22050 id je main acc a ovaj lerdic Obama ima ban zbog nedeozvoljenog reduxa i igra na drugi acc ja bih rekao da bi oni prvi trebali perma ban jer pokusavaju da zaobidju kazne koje vec imaju, I kako vi znate sta je on radio de su dokazi da je prebacivao nesto
 

Vukk Aly

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
89
I to sve je sa diskorda koliko znam to je nevazec tako da ce admini morati da sami to pogledaju
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom