Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected LSPD I Korumiparan Biografija I Karlo Haluzan I 13006

Rejected
Status
Not open for further replies.

Karlo Alhabib

Player
Player
Joined
Mar 28, 2022
Messages
22
Ime: Karlo Haluzan
Pol: Musko
Starost: 48
Nacionalnost: Amerikanac
Mesto rođenja: USD , Kalifornija
Boja očiju: smeđe
Boja kose: Crna
Tetovaže: Nema ih
Prednosti: Kolegijalan, Odgovoran, Poslusan.
Slabost: Nema


Zovem Karlo dolazim iz grada Thousand Oaks u tom gradu sam od rođenja od uvijek sam htio bit vojnik pošto je moj tata bio marinac obožavao sam svog tatu jel je bio najbolji marinac a moja mama je bila doktorica niz dugih godina sam razmišljao da postanem marinac trudio se u školi i sve išo sam dugih niz godina sam išo na borilačke vještine i na sve sportske aktivnosti osvajao zlatne medalje trenirao uvijek kako bi bio jak najbolji vojnik jednog dana da i ja uđem kod svog tate u specijalnu jednicu marinci kad sam odrastao počeo sam ići za policiju kako bi se prijavio u SWAT team jedino da još jače trenirao i skupio još iskustva sa oružjem komandant SWAT team odabrao je da budem na pozicijama sniperist i SWAT team radio sam 13 godina u interventoj jedinic pa sam se prebacio u inspektore tu sam bio u odjelu za narkotiku i bande tu sam radio 5 godina dok nije došo dan odem u vojsku u specijalnu jedinicu marinci dio bio moj tata tamo sam ostao sa moji tatom u jedinici dok nije tata oso u mirovinu nije mogao više nakon dugih godina u marincima dali su promociju u Brigadnog Generala moj tata i mama su bili ponosni na mene što sam jako doguro toliko daleko svi su me poštovali i uvijek sam bio tu za svakog da pomognem koliko god mogu i tako ide moja priča bio sam Brigadni General sve do svije starosti

Vještine : Spretan s oružjem , Borilačke vještine (Box ,Tekvandol , karate i kunfu )


Karlo moze muciti osobe kako bi saznao potrebne informacije,i ubiti u slucaju ne saradjivanja
Karlo ima skrivenu kamericu koja mu je upaljena 24/7h
Karlo moze davati serum istine.
Karlo moze platiti dousnicima da u korist njemu ili ogranizaciji urade bilo sta.
Karlo slusa samo svoje nadredjene i ne prima naredjenja od drugih organizacija
Karlo moze od privedenih lica da trazi bilo koje oruzje da mu predaju
Karlo moze prodavati sva ilegalna oruzja koja ima na crnom trzistu(ne od organizacije)
Karlo moze da uzme mito do 100k $
Karlo moze bilo kome ocistiti dosije.
Karlo moze pustiti osumnjičene na slobodu.
Karlo moze koristiti oruzje ili predmet bilo kakvih oznaka,legalno i ilegalno(heavy sniper,machine gun,kratku sacmaricu i sve sacmarice i sva oruzja),na duznosti i van nje
Karlo moze da nosi bilo koju vrstu pancira bila ona legalna ilegalna ili od neke org na duznosti i van nje
Karlo je u stanju uvek da se bori 2vs1 zbog njegovog treninga i uvezbanosti
Karlo moze da veze , vuce i stavlja lice u vozilo sa jednom rukom dok u drugoj drzi pistolj ili Tejzerom (ne sa puskom)
Karlo moze da pretrazuje osobe sa prednje strane
Karlo je porodica uvek na prvom mestu i moze da pusti clana svoje porodice prilikom hapsenja
Karlo moze onesvestiti svoje kolege kako bi izvadio prijatelja ako je uhapsen.
Karlo moze unistiti kamericu kolege ako ga uhvati u korupciji
Karlo moze unistiti bilo ciju kamericu
Karlo moze da postane agresivan ukoliko neko maltretira zensku osobu
Karlo redovno koristi drogu iz medicinskih razloga.
Karlo moze voziti svaki auto do 50 na sat off road zbog iskustva(ne sportske)
Karlo moze dizat osobe u nesvjesti samo sa pistoljem i tejzerom u ruci (ne sa puskom)
Karlo moze da kupi ilegalne predmete i oruzje sa poda radi prikupljanja dokaza (ne u pucnjavi)
Karlo je na duznosti i kad je u privatnom vozilu
Karlo moze traziti od privedenih lica da mu predaju bilo koje oruzije
Karlo ne voli korumpirane drzavne sluzbenike!

Karlo moze ici u geto sam radi prikupljanja dokaza o kriminalnim bandama
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom