Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16070
Players nickname
Keljanovic Boris
Suspect ID
19409
Date of violation
May 7, 2023
Time of violation
02:53
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=jyLoxs2Y-Ys
Joined
Feb 4, 2022
Messages
111
Postovana administracijo, ostavicu vam ceo video od pocetka kad je id 19409 usao u arenu. Znam da nisam najbolji pucac i da je on mozda legit toliko dobar mada malo mi je bilo sumnjivo da ubija sve sto mu se nadje na putu tako brzo ali opet nisam hteo nista da kacim jer sam sretao dosta dobre pucace ali ovako nesto nisam video. Osoba mi je postala sumnjiva onda kada me je ubila pored autobusa (obratite paznju na pretposlednji kill id-a 19409) ubio me je pored 2 autobusa i nakon toga sam se spawnovao kod ista 2 autobusa samo sto je ovaj put autobus delio mene i njega to jest ''metalni deo na prozorima drugog autobusa'' gde me je on ipak opet ubio ako dobro pogledate pov u tom trenutku kad sam se spawnovao on je samo mogao da bude preko puta mene sto znaci da mozda koristi nedozvoljeni redux cim je uspeo da me puca kroz objekat. Ako nije problem neka dostavi pov i ako je legit onda mogu da kazem samo svaka cast druze
 

Nikola Falcone

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
327
Nakon pregledavnja dokaza, trenutno NE MOGU zaključiti ovu žalbu!
  • Ovu žalbu ostavljam Senior Administratorima.
 

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
585
Postovana administracijo, ostavicu vam ceo video od pocetka kad je id 19409 usao u arenu. Znam da nisam najbolji pucac i da je on mozda legit toliko dobar mada malo mi je bilo sumnjivo da ubija sve sto mu se nadje na putu tako brzo ali opet nisam hteo nista da kacim jer sam sretao dosta dobre pucace ali ovako nesto nisam video. Osoba mi je postala sumnjiva onda kada me je ubila pored autobusa (obratite paznju na pretposlednji kill id-a 19409) ubio me je pored 2 autobusa i nakon toga sam se spawnovao kod ista 2 autobusa samo sto je ovaj put autobus delio mene i njega to jest ''metalni deo na prozorima drugog autobusa'' gde me je on ipak opet ubio ako dobro pogledate pov u tom trenutku kad sam se spawnovao on je samo mogao da bude preko puta mene sto znaci da mozda koristi nedozvoljeni redux cim je uspeo da me puca kroz objekat. Ako nije problem neka dostavi pov i ako je legit onda mogu da kazem samo svaka cast druze
nema alon nista, to sto ste npcijevi pa vam krivo sto je neko bolji od vas niko vam kriv nije
 
Joined
Feb 4, 2022
Messages
111
nema alon nista, to sto ste npcijevi pa vam krivo sto je neko bolji od vas niko vam kriv nije
Bro ja nigde nisam rekao da mi je krivo sto je neko bolji cak sam i napisao da sam sretao brdo dobrih pucaca koji su me legit dobijali u areni, ja mislim da nema niceg toksicnog sa moje strane da bih ovo kacio iz ljubomore vec se vidi da nesto ne valja u vezi njegove preciznosti i brzine
 

beli1389

Player
Player
Joined
Apr 8, 2023
Messages
44
S obzirom da su se poceli raditi pc checkovi na dm reportove ne bi bilo lose da se ovaj mali mamlaz takodjer istrazi, ocigledan hitbox i soft aim. Vec par dana je aktivan na eventima i uvijek je top shooter. Zamolio bi administraciju da se nesto poduzme povodom njega, nikome se ne igra protiv cheatera. Lijep pozdrav!
Ali se tebi zato igra sa čiterima kao što su Tarik i Miljan 😉
 
Last edited:

Miljan Angel

From Serbia
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
168
Ali se tebi zato igra sa čiterima kao što su Tarik i Miljan 😉
Mogu samo da ti kazem da odes na black marketu i ostanes tamo jer za drugo i nisi.. Za tvoju informaciju, dobio sam ban zato sto sam bio na nekom discordu koji ima nedozvoljene softvere, nikakvih interakcija sa serverom nije bilo vec samo to sto sam clan istog... Niti skidao , slao nekome, apsolutno nista, jbg, nisam znao da se zbog toga i ban dobija, ali dobro... Nova pravila za koje ljudi ne dobijaju informacije vec se banaju tek tako lako :D pozz!
 

beli1389

Player
Player
Joined
Apr 8, 2023
Messages
44
Mogu samo da ti kazem da odes na black marketu i ostanes tamo jer za drugo i nisi.. Za tvoju informaciju, dobio sam ban zato sto sam bio na nekom discordu koji ima nedozvoljene softvere, nikakvih interakcija sa serverom nije bilo vec samo to sto sam clan istog... Niti skidao , slao nekome, apsolutno nista, jbg, nisam znao da se zbog toga i ban dobija, ali dobro... Nova pravila za koje ljudi ne dobijaju informacije vec se banaju tek tako lako :D pozz!
Ja sam inace glup pa ti mene hoces da ubedis da nisi znao da zbog nekog discorda mozes da bobijes ban ajde Miljane budi ozbiljan malo.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom