Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
38145
Players nickname
Leo Tigamochi
Administrators nickname
Leby_White
Date
May 8, 2023
Time
01:00
Proofs
https://imgur.com/a/dIumPrs

Leo Tigamochi

Player
Player
Joined
Mar 1, 2023
Messages
21
Dobio sam upravo ban 7 dana jer sam rekao u ''kontaktirajte administraciju'' ''da mi netko pogleda žalbu jer želim igrati a ne stajati u demorgan zbog NPC admina'' dok sam se obraćao na samo jednog admina, smatram da NPC nije vrijeđanje nekoga i nisam mislio ništa loše samo sam poprilično ljut bio u trenutku... + ispričavam se ali sam stvarno bio iznerviran zbog demorgana jer držim se rp pravila i nisam bio u krivu, samo sam htjeo igrati a ne dobiti warning i demorgan dok se držim svih pravila, a onda još morati odslužiti demorgan dok svejedno nitko ne pogleda žalbu, a i mnogo je kasno pa nisam razmišljao šta pričam + sam se izvinio odmah ali džabe? Nisam planirao nikoga uvrijediti samo ubrzati proces da mi netko od admina pogleda žalbu ali bezuspješno i još sam dobio i ban, molim vas za drugu šansu stvarno nisam planirao vrijeđati administraciju nego jednostavno nakon cijelog dana sam postao iznerviran zbog toga šta sam pokupio demorgan dok nisam ništa loše uradio... :(

PS: U mojoj drugoj žalbi se vidi POV gdje sam sve radio po pravilima ali sam dobio demorgan pa možda to pomogne da me administracija shvati bolje...
 

Leo Tigamochi

Player
Player
Joined
Mar 1, 2023
Messages
21
+ imam 2 stana, a 1 mi je plaćen na 6 dana, a ban mi od sad traje 7 dana, hoću li ja onda izgubim stan i stvari iz njega? Nije mi se ovo nikad prije dogodilo pa ne znam... Jel ako dobijem ban onda taj stan ostane netaknut dok ne dobijem unban pa tek onda dani krenu da se smanjuju ili vrijeme ide normalno, a ja ne mogu da nadoplatim stan pa ga izgubim tako?... :(
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,371
Zalba napisana u nepravilnom formatu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom