Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
2520
Players nickname
Miloica_Peric
Administrators nickname
Abraham_Elkhabib
Date
Apr 17, 2023
Time
00:00
Proofs
/

Juiczy

For all think you must have reason
Player
Joined
May 8, 2023
Messages
15
Dobar dan poštovani Abraham/Mujo. Ja bih da dobijem unban na mom accountu na kojem je jako dobar projekat. Obozavam da igram na njemu i nisam delio account nego su mi hackovali account i onda sam bio primoran da promenim rockstar. I ja bih da dobijem unban al da mi obrišete sav novac i da samo pocnem ispocetka. Ago bi mogli ja bih vam bio zadovoljan

Ugodan ostatak dana :)
 

Juiczy

For all think you must have reason
Player
Joined
May 8, 2023
Messages
15
Dobar dan poštovani Abraham/Mujo. Ja bih da dobijem unban na mom accountu na kojem je jako dobar projekat. Obozavam da igram na njemu i nisam delio account nego su mi hackovali account i onda sam bio primoran da promenim rockstar. I ja bih da dobijem unban al da mi obrišete sav novac i da samo pocnem ispocetka. Ago bi mogli ja bih vam bio zadovoljan

Ugodan ostatak dana :)
i promenio sam i.p zato sto tad nisam imao pc i onda kad mi je stigao pc igrao sam u mojoj kuci i promenio sam pc i promenio rockstar tako da bih vas ja molio do neba da dobijem unban, ago nista obrisite mi pare.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom