Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
5500
Players nickname
Tommy Malchiny
Administrators nickname
Marin Solo
Date
May 9, 2023
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/xztDgiu

HopeDope

Player
Player
Joined
May 16, 2022
Messages
22
Pozdrav poštovana administracijo. Ja sam na 20/04/2023 dobio prijavu da sam navodno koristio neki softver za kopanje rude. To je prvo i osnovno banalno da raspravljamo iz glavnog razloga što na taj posao ima CAPTCHA. Druga nebuloza koja se tu javlja mene je igrac prijavio zato što sam ja “SVO VREME KOPAO” evo vidite dokaz POV da ako ne rešiš captchu odnosno do kad traje rešavanje TI ZAPRAVO NE PRESTAJEŠ DA KOPAŠ. Okej, sve to može da stavimo na stranu ali idemo na sledeće. Nakon određenog vremena se javlja admin meni ingame i zove me na pc check. Na pc checku prvo su admini bili potpuno ne koordinirani i očigledno je da nisu imali pojma šta traže pa smo tako od prijavu za SOFTVER ZA KOPANJE RUDE završili na “AIM” “WALLHACK”. Okej sve je to okej ja sam izdržao skoro 2 sata za da na kraju meni admini kažu da sačekam rezultate od pc checka. Onda sledi prva nelogična situacija kada admin MARIN SOLO zatvara temu Dokaz i onda odma otvara temu natrag - krajno neozbiljno ako SENIOR admin nije siguran u svoju odluku. Onda danas 13 dana nakon pc checka ja dobijam ban za koji sam siguran da nisam kriv I DA NEMAM NIŠTO U MOM KOMPJUTERU. Ja kao igrač na ovom projektu nemam prekršeno vise od 3 pravila i sam siguran da sam banovan zato što smetam nekome. Molim Abrahama ili Muju da odvoje vreme i da mi naprave PC Check zato što sam ja siguran, imam reputaciju i ne želim da mi se kvari. Hvala
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom