- Joined
- May 6, 2022
- Messages
- 286
Mujo,odbili ste mi zalbu koju sam postavio.Mislio sam da nisam dovrsio tog lika ali izgleda da jesam i izvinjavam se zbog toga jer nije bilo namjerno i nepoznajem tog lika kojeg sam "dovrsio" jer sam pucao sa shotganum i nenamjerno sam ga hitao.Samo trazim unwarn.LP.