- Joined
- Oct 1, 2022
- Messages
- 65
Danas me je admin lil trajko stavio u demorgan zbog mog imena, moje ime je Alekss Vmro. Neznam sta nije uredu sa mojim imenom, ja ovako se zovem vec 4-5 meseca i nikad nisam imao problem. Ja necu da dajem 250k na novo ime zbog toga sto moje ime ja mislis da nema nisto sto preci roleplay-u.