- Joined
- Jan 17, 2022
- Messages
- 678
U zalbi kaci mene lik i zatrazio je POV navodno. Nije mi dao razlog zasto, mislim da je bilo pitanje odakle sam ga ubio. Na snimku kada se lepo pogleda mogu da se vidim ja na stepenicama kako sam ga puko revom 70 i on nije imao cover pa je kao teska botara umro.