Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
11810
Players nickname
Nikita Habibi
Suspect ID
6413
Date of violation
Jan 15, 2022
Time of violation
19 58
Proofs
https://youtu.be/jLfnY3cjbi0

Nikita Habibi

Player
Player
Joined
Jan 2, 2022
Messages
35
kao sto se da videte u ovom snimku nakon rejda ja sam dosao ispred njihove kuca da sacekam svoje ljude ali ovi imbecili i degenerici su odlucili da budu pametni i krenu da pucaju takodje danas su vise puta dolazili ispred naseg fam hausa i pucali bez razloga samim tim smo odlucili da ih reidamo jer su svi oni neprecizni kao moja pokojna baba Verica.Ocekujem da ova porodica bude kaznjena a pogotovo ovaj specijalac ID 6413.Hvala
 

Nikita Habibi

Player
Player
Joined
Jan 2, 2022
Messages
35
kao sto se da videte u ovom snimku nakon rejda ja sam dosao ispred njihove kuca da sacekam svoje ljude ali ovi imbecili i degenerici su odlucili da budu pametni i krenu da pucaju takodje danas su vise puta dolazili ispred naseg fam hausa i pucali bez razloga samim tim smo odlucili da ih reidamo jer su svi oni neprecizni kao moja pokojna baba Verica.Ocekujem da ova porodica bude kaznjena a pogotovo ovaj specijalac ID 6413.Hvala
dobio sam informaciju da je moj drug snimio kako nas napadaju ispred kuce ocekujem da ova porodica bude strogo kaznjena i mozda cak ugasena
 

Benny Juarezz

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
40
Da ti odgovorim na ovaj snimak on nije vezan za full porodicu jel se ne vide svi na snimci nego samo ja
 

Jokic Veljko

Player
Player
Joined
Dec 19, 2021
Messages
98
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Ovu zalbu prepustam curatoru Neformalnih organizacija, Nikoli Obami.
 

Nikola Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
599
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID (6413) dobit će kaznu za FailRP
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom