Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
27505
Players nickname
Leo Venganza
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
Mar 2, 2023
Time
00:00
Proofs
https://prnt.sc/Gk3L1Kv711-D

David Bushford

Player
Player
Joined
Jul 25, 2022
Messages
183
dobro jutro abrahame banovan sam za 6.22 pre nekoliko meseci necu nista drugo obrisite mi sve sa acc-a samo ocu da nastavim da igram grand brate svi sad igraju nemam sta igrat priznajem sjebao sam se uradio sam nesto sto ne treba ako su tolko ljudi dobili sansu sto su radili i veca sranja od mene zasto i ja nebih bar samo 1 sansu ako uradim nesto opet necu nikad vise trazit unban obecavam da necu failat i radit bilo kakva sranja ocu samo da nastavim da igram fali mi igrica iskreno brate dosadno je bez granda nema sta da se radi kad ne izlazim napolju bio sam aktivan svaki dan po 5-6h valjda me razumes i ako oces molim te ispadni covek daj mi jos 1 sansu valjda me razumes kako je mozda si bio nekad u ovoj situaciji pricam iskreno da ocu samo da nastavim da igram i opet kazem sjebao sam se i izvinjavam se celom serveru za to sto sam uradio i obecavam da se nece ponovit samo 1 sansa molim vas <3
 

Alex Fox

Player
Player
Joined
May 6, 2023
Messages
32
Brate nemoj se ni truditi i ja sam dobio ban isto za G.P 6.22 zbog jazavca Menso Venoma i njegove šugave familije Venom tako da brate ako meni nisu da li šansu za unban vjeruj mi neće ni tebi i još mnogo ekipe je dobilo ban za G.P 6.22 pa nisu dobili unban a mnogi drugi napravili veća sranja a dobili su unban a mi koji smo napravili G.P 6.22 dobijemo perma ban to nema nikakvog jebenog smisla koda smo nekog ubili a ne dobili G.P 6.22
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom