Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected GOV korumpirana biografija I Milos Denaro I 41220

Rejected
Status
Not open for further replies.

Losmi92

Player
Player
Joined
Apr 9, 2023
Messages
17
Ime: Milos Denaro
Starost: 31
Rođenje: 27.04.1992
Nacionalnost: San Andreas
Mesto rođenja: Paleto Bay
Otac: Francesko
Majka:Lorenca
Pol: Muški
Težina: 102
Visina: 186
Boja očiju: crna
Boja kose: crna
Tetovaže: stomak ,
Prednosti: Poznavanje i rukovanje svakim oruzijem. Rad u vladi me je osposobio za upravljanje letelicama.

Rodjen u malom mestu pored Los Santosa, Paleto Bay.

Od oca koji je se bavio kriminalom I bio jedan od vidjenijih ljudi u gradu, I majke koja je bila kucna pomocnica sa kojom sam ziveo od kako su se razveli sa mojih godinu ipo dana.

Posto je jedva zaradjivala novac za opstanak, bio sam prinudjen sa sedam godina da odem da radim da I ja donesem nesto novca u kucu.

U pocetku je to bilo glancanje cipela gospodi koja su setala korzoom, tu sam upoznao I neke ljude koji su me sazaljevali I cak mi I pomagali sto se tice musterija.

Ubrzo sam zatim poceo da radim I drugi posao istovremeno, te sam vec sa dvanaest godina majci doneo novac da kupi sopstveni auto.

Sa 16 godina sam otisao u vojsku, I tamo sam bio jedan od naj pohvaljivanijih vojnika.

U vojsci sam proveo tri godine, i posto su me svi visi cinovi zavoleli dobijao sam redovno slobodne dane da mogu da posetim majku.

Svaki mesec sam majki na selu slao pare.

Par puta sam gledao u novinama o mom ocu kako ga trazi policija, kako zele da ga uhvate, I pred kraj vojnog roka, stigne obavestenje da postoje prijave za rad u governmentu, I tako sam sve poceo, prvo sam bio obican sluzbenik koji stoji na vratima I pregleda dokumente od gradjana koji posecuju government da bi obavili poslove koje imaju.

Zelja mi je bila da se prebacim u DOC, te mi je gradonacelnik Miladin pruzio tu mogucnost, te sam se u DOC-u pokazao jako dobro I jako brzo napredovao.

na samom kraju mandata gradonacelnika Miladina bio sam zamenik direktora DOC-a, dok bi posle kada je bio guverner Marshal jako brzo napredovao do direktora gde I dan danas drzim DOC I sa ponosom mogu da Kazem da je jedan od boljih..

Nakon nekog vremena dobio sam poziv od komsije sa sela koji mi javlja da mi je majka umrla, I to je bio jako stresan moment za mene I da sam se bas dvoumio sta da radim, otac kojeg dugo nisam video uzivo samo u novinama.

dosao je na sahranu majke, I tada kad smo se vracali njegov automobil u koloni je bio poslednji I u jednom trenutku su dva automobila prisla I pocela da pucaju po njemu.

Trajalo je svega par sekundi, svi su se razbezali jedini sam pritrcao autu I video svog oca I njegove telohranitelje kako u autu sede nepomicno obliveni krvlju I staklima koja su popucala.

Oba roditelja sam izgubio u dva dana. Iznerviran, tuzan, ogorcen i povredjen, posle sahrane odlazim u grad u pab Mamas Bahamas i upoznajem gospodina Kana.

Posto sam mu ispricao svoju zivotnu pricu, primio me je u svoju familiju i obecao mi je da ce mi pomoci da osvetim svoje roditelje.

Nakon toga nastavljam sa radom I u trecem mandatu gde je gradonacelnik gospodin Alex.

sve vise I vise napredujem, dobijam pohvale od ostalih direktora I sektora za dobrar rad.

Ali I dalje niko ne zna Koliko zelim da osvetim svoga oca I da dodjem do pocinioca.








Ishodi:

Miloseve sposobnosti:
Milos je u stanju mučiti osobe i ubiti ako ne saradjuju I moze koristiti sve moguce predmete za to.
Milos moze koristiti serum istine.
Milos moze platiti doušnicima u korist njemu ili ogranizaciji da urade bilo sta.
Milos moze pustiti osumnjičene na slobodu.
Milos moze uzimati mito do 100.000$.
Milos moze bilo kome ocistiti dosije.
Milos moze koristiti bilo koje oružje dostupno, ilegalno ili legalno, na dužnosti ili izvan dužnosti ukljucujuci I Heavy sniper I shotgun. (pravilo dogadjaja 1.6 ce se postovati).
Milos moze u bilo kom trenutku ici 2v1 zbog iskustva u GOV-u.
Milos moze ici u geto sam radi prikupljanja dokaza o kriminalnim bandama.
Milos moze da vezuje, vuce, podize, ubacuje u kola i pretrazuje sa pistoljem/tejzerom u ruci.
Milos ima skrivenu kamericu koja mu je upaljena 24/7h.
Milos moze bilo koga ukloniti sa poternice.
Milos je na duznosti i kad je u privatnom vozilu.
Milos moze unistiti kamericu kolege ako ga uhvati u korupciji.
Milos moze voziti svaki auto do 50 na sat off road zbog iskustva u GOV-u (ne sportske).
Milos moze da vuce, veze i pruza prvu pomoc licu sa pistoljem u ruci zbog svoje obuke i sposobnosti.
 

Biggus Nibbus

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
3,024
Biografija ODOBRENA!

Pripazi na pravilo dogadjaja 1.6
Pripazi na pravilo PG.


U slučaju kršenja zakonika izriče se IC Kazna, u slučaju kršenja server pravila biografija se povlači.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom