Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Krađa vozila u gradu ispred banke | ID:4713

Status
Not open for further replies.
Your ID
6565
Players nickname
Ray Gold
Suspect ID
4713
Date of violation
Jan 16, 2022
Time of violation
9:20
Proofs
https://youtu.be/_jIQ5gV8wrk

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Postavljen je moj POV gdje se sve vidi i lokacija na mapi kada ju otvorim. Samo da napomenem znaci ispred banke u kontra smjeru se neko zabio u mene nisam vidio tocno tko i ja sam izletio iz auta tada sam upalio snimanje i dolaze dvojica do mog ferrarija i kradu ga sve se dalje vidi u POV.. kaznite mene za PG zbog voznje također i njega vidi se isto da radi PG nije me briga isao sam ga uloviti da vidim ID jer dok je krao nije se vidio njegov ID na kraju videa se vidi tko je u autu.
 
Last edited:

Cupido Prada

Vibing
Player
Joined
Jul 3, 2021
Messages
892
prvo te nisam ubio?
drugo, auto koji sam ukrao bio je van zelene zone
i pokušao si da ubiješ mog prijatelja u oblasti događaja? kada je imao neformalno i to je protiv pravila, ali ti se srao na bcz sve što radiš je da plačeš na forumu ceo dan umesto da uživaš u igri prestani da me kriviš za sve što ti se dešava
#bozogang
 
Last edited:

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
prvo te nisam ubio?
drugo, auto koji sam ukrao bio je iz zelene zone
i pokušao si da ubiješ mog prijatelja u oblasti događaja? kada je imao neformalno i to je protiv pravila, ali ti se srao na bcz sve što radiš je da plačeš na forumu ceo dan umesto da uživaš u igri prestani da me kriviš za sve što ti se dešava
#bozogang
nije bio u događaju jer događaj jos nije ni poceo niti ste bili blizu. Kao drugo nisam ni rekao da si me ti ubio nego sam rekao da se neko zabio u mene a nisam vidio ko je
 

Cupido Prada

Vibing
Player
Joined
Jul 3, 2021
Messages
892
da pogledaj pravilo za ventilaciju ne možeš da ubiješ ili ubiješ nekoga 10 minuta pre početka događaja #bozogang da li si opsednut mnome ili nešto?
 

Cupido Prada

Vibing
Player
Joined
Jul 3, 2021
Messages
892
i pored toga ne možete pucati ili ubijati ljude van grada bez postavljanja zahteva #bozogang
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
nije bio u događaju jer događaj jos nije ni poceo niti ste bili blizu. Kao drugo nisam ni rekao da si me ti ubio nego sam rekao da se neko zabio u mene a nisam vidio ko je
buraz nemoj da lazes, tamo je bio informal i ti si pucao po ID 5220 bukvalno minutu pre pocetka eventa, event pocinje u 9:40 a ti pucas po njemu u 9:39 cisti warn za tebe, ti si samo doso i umjesto da ubijes lika koji ti je ukrao auto ti pucas po neduznom liku koje te nije dirao u uopce. "Pravilo dogadjaja 1.2 Zabranjeno je ubijanje/pljačkanje/kidnapovanje/itd. prije početka događaja (10 minuta prije) | Upozoriti"
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
ma ne zanima me znaci prijavio sam ono za sta treba biti kaznjen i napisao sam ljepo nek me se kazni za sta treba nije me briga samo zelim da taj 4713 bude kaznjen jer je neki isus od ko zna kuda prica engleski ima ping 5000 na svakom eventu ga nemos pogodit jer mu je ping velik, krade mi vozila u gradu ovo nije prvi put.. itd... dakle sjeo mi je na zulj za svaku gresku kad ga vidim bit ce na forumu.
 

Cupido Prada

Vibing
Player
Joined
Jul 3, 2021
Messages
892
lol, samo si cringe samo sjediš na forumima 24/7 umjesto da uživaš u ovom prekrasnom projektu da, možeš ukrasti automobile u gradu neki dijelovi grada su zelena zona a neki dio grada nisu zelena zona prestani plakati i nastavi dalje samo si opsjednut sa mnom bez razloga ti si samo loš u svemu što radiš samo ozdravi i izbaci moje ime iz usta #bozogang
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom