Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31320
Players nickname
Ognjen Shelly
Suspect ID
7951, 14549
Date of violation
May 29, 2023
Time of violation
22:19
Proofs
https://youtu.be/XyjR0rF8

Yudes Nolovic

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
136
Hahahhahaga nemoj plakat deckicu za komentare kao prvo brojis 5sec nemas oruzje kao 2 brojali smo ti da se maknes od panela nisi se mako logicno da cemo te ubit aj z
 

Ogisha Rayzi

als je je slecht voelt, denk dan aan de mensen die
Player
Joined
Apr 23, 2023
Messages
38
Hahahhahaga nemoj plakat deckicu za komentare kao prvo brojis 5sec nemas oruzje kao 2 brojali smo ti da se maknes od panela nisi se mako logicno da cemo te ubit aj z
Buraz paneli tek u 00:00 a vi dosli u 22:19 ajde mi reci kako je to moguce nema veze sto nemam pusku mogu da te i udaram al ako ti ja odbrojim moras da izadjes iz dvorista ali ti nisi pa si me ubio to ti je G.P 6.15
 

Yudes Nolovic

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
136
Nije nisu bili u 00 imas dokaz da su tad bili ne bili su sad ubrzo nisi se mako ti si odradio prekrsaj pravila ja nisam ni moj drug odborjao dam ti da se maknes ti nisi teo
 

Adonis Zabataa

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
414
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu​
  • Dostavite POV u suprotnom žalba će biti odbijena​
ROK 6h​
 

Ogisha Rayzi

als je je slecht voelt, denk dan aan de mensen die
Player
Joined
Apr 23, 2023
Messages
38
Hahahhahaga nemoj plakat deckicu za komentare kao prvo brojis 5sec nemas oruzje kao 2 brojali smo ti da se maknes od panela nisi se mako logicno da cemo te ubit aj z

Nije nisu bili u 00 imas dokaz da su tad bili ne bili su sad ubrzo nisi se mako ti si odradio prekrsaj pravila ja nisam ni moj drug odborjao dam ti da se maknes ti nisi teo
Dobro sve jedno ali bilo je 22:19 jel vidis na sat,valjda se dolazi u 23:00?
 

Adonis Zabataa

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
414
Nakon pregleda dokaza odlučio sam Odbiti ovu žalbu​
  • Greske nisu ispravljene u zadatom roku​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom