Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected G.P.6.22 Krada iz skladista I ID:37278

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
41271
Players nickname
Paula Shenkyy
Suspect ID
37278
Date of violation
May 30, 2023
Time of violation
13:32
Proofs
https://imgur.com/a/HQPSlCj

Cado

Player
Player
Joined
Jan 24, 2023
Messages
155
Krao nisam, sto ce administracija proveriti, za ovakak gnusan pokusaj smestanja bana, sad cu okaciti sve video snimke koje imam za National Guard.I da, mora lider kaciti kradju iz skladista, sto dokazuje koliko znas iliti ne znas pravila servera!
Ne samo si uzeo municiju balaklavr pancire i izaso iz org a isto kacio 101 ili 102
 

Cado

Player
Player
Joined
Jan 24, 2023
Messages
155
Ako administracija bude trazila od lidera da se stavi nije problem
 

Gustavo Barbarossa

Player
Player
Joined
Feb 14, 2023
Messages
307
Krao nisam, nije isto 101 ili 102, krao nisam kao sto sam rekao, sto ce administracija proveriti, a ti uivaj u jos malo vremena sto ti je ostalo u NG-u!
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,086
Jedno pitanje za sve igrače , administraciju i ostale...

Čovjek uzme opremu , kao što se vidi na slikama , uzme ono što mu je potrebno za smjenu , i naravno prije toga je uzimao opremu jer kako navodim to je potrebno za smjenu

Znači svako ko napusti organizaciju ili traži da napusti organizaciju a u toku dana uzeo je nešto iz skladišta on treba da dobije BAN ? Znači praktično svaki igrač bi trebao da dobije BAN kad napušta organizaciju jer je logično koristio skladište u toku svoje smjene...

Nije čovjek krao iz skladišta , nije uzeo tonu municije 50 pancira i natovario kamion oružja , čovjek je koristio skladište i tek nakon određenog vremena napustio organizaciju , što je naravno dozvoljeno u svakom trenutku , a ti ga možeš samo staviti na blacklistu da se ne može zaposliti naredni period .

Nemoj ovo da radiš ne budi loš i pokvaren momak ovo ti nije ni ključ ni razlog uspjeha bilo kakvog , povuci žalbu stavi ga ako želiš na blacklistu i završena stvar , ovo ti nije u redu i ovo ne priliči nijednom normalnom igraču


Kradja iz skladišta je kada uzimaš odjednom npr. Nekoliko pancira 500 komada municije i još desetak stvari odjednom , i to radiš svako 10 minuta

A ovaj momak nikad nije ukrao ni metak iz skladišta niti je radio bilo ko iz NG-a to

ADMINISTRACIJO da Vam sad otvoreno kažem , ovo je bila stvar OOC gdje ovaj momak koji je okačio žalbu na igrača Gustavo Barbarosa ne voli ga , mrzi ga i želi da mu smjesti BAN , a dobro znamo da postoji pravilo da nije dozvoljeno izmišljati stvari u svoju korist kako bi drugi igrač bio uskraćen.

ADMINISTRACIJO Molim da se posavjetujte sa iskusnijim ADMINIMA , imate opcije logova i slično , gdje se može ustanoviti da ovaj igrač nikad nije imao problema sa ovakvim stvarima.

Hvala na čitanju
 

Cado

Player
Player
Joined
Jan 24, 2023
Messages
155
Igrac je uzeo 10 minuta prije neg sta je izaso je uzeo 200 municije i ar i izaso a dta ce mu 2 balaklave onda?
 

Cado

Player
Player
Joined
Jan 24, 2023
Messages
155
Ajde kornjace ne branite ga za ono sta radi znate i sami sta sve radi tako da ticulica dzons🤫🤫
 

Cado

Player
Player
Joined
Jan 24, 2023
Messages
155
Po tvom ja mogu ici onda iz org do org i svakih 10 min uzmen 200 municije i napustim org jel to posteno?
 

Gustavo Barbarossa

Player
Player
Joined
Feb 14, 2023
Messages
307
Balaclave* sam uzimao da bih davao drugim ljudima u organizaciji koji su ih izgubili ili usli tek u organizaciju sto i vrlo dobro znas, iliti ne znas jer nikad nisi bio tu, a sto se tice oruzija, vratio sam ga u skladiste LSPD-a cim sam usao tamo!(1LMG i 300metaka), tako da hvala i prijatno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom