Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
37257
Players nickname
Cofi Rolex
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
Apr 15, 2023
Time
00:00
Proofs
xxx

Cofi_Rolex

Player
Player
Joined
May 31, 2023
Messages
17
Dobar dan Administracijo.Februara 15 sam dobio ban za G.P 1.3 (Svaka prevara protiv igrača je zabranjena | TRAJNI BAN i ne nadoknađujemo izgubljeni novac.).Nazalost jesam pogresio i kajem sew zbog toga.Situacija je tekla ovako trebao sam coveku prodat suspenziju medjutim reko je da ce mi poslati pare na banku kada mi je dao pare video sam da mi je duplo manje dao para nego sto treba i nisam mu hteo dati supenziju za auto.Nisam znao da se racuna kao Scam jer nije bio scam nije mi dao tu odredjenu sumu novca koju sam rekao i nisam hteo dati.Izvinjavam se na tome i nisam nikome hteo ukrasti pare niti nekome uporopasiti ista.Prihvatam ako treba da mi se izbrisu pare sa racuna i taj Item koji treba.Shvatam da sam pogresio i znam kako je kada neko nekog skama.Desavalo mi se par puta da sam bio u bolnici i kupovo metkite da su me ljudi skamali na nacin da mi daju kripto gde sam dva puta bio skaman za 2m.I znam kakav je to gubitak kada se trudis pa onda nesto izgubis.Volim ovaj Server i voli
 

gala sandala

Player
Player
Joined
May 31, 2023
Messages
2
volim ovaj Projekt nadam se da ce te pruziti sansu i znam daa je najveca glupost koju sam uradio ali nadam se da ce te mi oprostiti.Veliki Pozdrav i hvala u Napred!!
(nije sve stalo a internet mi puko pa preko fona)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom