Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected NG| Korumpirana biografija | Gary Shuxna | 22622

Rejected
Status
Not open for further replies.

Gary Shuxna

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
61
  • Ime: Gary Shuxna
  • Pol: Muški
  • Boja koze: Belac
  • Otac: Radisav
  • Majka: Aska
  • Visina i tezina: 196cm/105kg
  • Boja ociju: Zelena
  • Boja kose: Seda (siva)
  • Tetovaze: /


-Životna priča:

- Rodjen u malom mestu pored Los Santosa, zvanom Paleto Bay. Od oca koji je se bavio zemljoradnjom i majkom koja je radila u prodavnici kao kasirka. Posto su jedva zaradjivali novac za opstanak, bio sam prinudjen sa sesnest godina da odem da se prijavim u vojsku. U vojsci sam prove dve pune godine, i posto me je general zavoleo obucio me je da upravljam Helikopterom i Avionom. Svaki mesec sam mojima na selu slao pare. Ali posto je general suspendovan, sa novim se nisam najbolje slagao napustio sam to i otisao u grad da radim kao Policajac. Nakon nekog vremena dobio sam poziv od kosije sa sela koji mi javlja da su mi i majka i otac ubijeni. Iznerviran, tuzan, ogorcen i povredjen, posle sahrane odlazim u grad u pab Mamas Bahamas i upoznajem gospodina Panchu. Posto sam mu ispricao svoju zivotnu pricu, primio me je u svoju familiju i obecao mi je da ce mi pomoci da osvetim svoje roditelje. Nakon toga sa svojih 30 godina postajem agent 00 u FIB. Tamo sam proveo 4 godine ali shvatam da to nije za mene i okrecem se ilegali. Pocinjem da radim na crnom trzistu i da preprodajem ilegalne stvari. Uz svo svoje zivotno iskustvo, prestao sam da se bojim za svoj zivot, jer vise nisam imao sta da izgubim. Tako da se ne bojim vise da udjem u konflikt sa vise njih.
- Kako sam zadobio poverenje kriminalaca, okrenuo sam se pravom putu, a to je NG. Shvatio sam da kriminal nikuda ne vodi. Kako sam i ranije služio dve godine u istoj, sada sam rešio da pomognem novom Generalu koji je moj dobar prijatelj.


- Gary ima skrivenu kamericu koja mu je upaljena 24/7h,
- Gary može pustiti osumnjičene na slobodu.
- Gary može koristiti bilo koje oružje dostupno, ilegalno ili legalno, na dužnosti ili izvan dužnosti.
- Gary može u bilo kom trenutku ici 2v1 zbog iskustva u NG-u, FIB-u...
- Gary može da vezuje, vuče, pretražuje, stavlja u auto i podiže sa zemlje lica sa pištoljem ili tejzerom zbog svoje spremnosti zbog dugogodišnjeg iskustva u državnim organizacijama.
- Gary je na dužnosti i kad je u privatnom vozilu.
- Gary može uzimati mito do 100,000$-
- Gary može koristiti Heavy Sniper, Light Machine ima mirnu ruku jer je bio obucen u NG-u pre više godina.
- Gary može prodavati sva ilegalna oružja koja ima na crnom trzistu (ne od organizacije).
- Gary moze davati serum istine.
- Gary može sam hapsiti, i veoma je uspešan u tome.
- Gary može onesvestiti svoje kolege kako bi izvadio prijatelja ako je uhapšen.
- Gary može da koristi marihuanu i kokain zbog zdravstvenog stanja.
- Gary može uništiti kamericu svojim ili drugim kolegama ako ga vide u korupciji.
- Gary može mučiti i ubiti lice ako ne saradjuje zbog prikupljanja dokaza.
- Gary ne prima naredjenja od drugih organizacija (samo od svoje).
- Gary može pljačkati civile van dužnosti sa svojom porodicom.
 

Biggus Nibbus

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
3,032
Biografija ODOBRENA!

Gary može pljačkati civile van dužnosti sa svojom porodicom. - Pripazite da ne robate dok ste na duznosti ili u uniformi!

Pripazi na pravilo dogadjaja 1.6
Pripazi na pravilo PG.


U slučaju kršenja zakonika izriče se IC Kazna, u slučaju kršenja server pravila biografija se povlači.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom