- Joined
- Aug 2, 2022
- Messages
- 479
Postovani Abrahame i Mujo
pisem ovo zato sto smatram da admin ovo nije smio da prihvati jer POV doticnog gospodina nije od pocetka hapsenja i samim time nije cijela situacija. Ovo mu nije prvi put da tako na neki nacin zmireci pregleda zalbu. molim vas da se ova situacija bolje promotri. hvala i ugodan ostatak dana.
pisem ovo zato sto smatram da admin ovo nije smio da prihvati jer POV doticnog gospodina nije od pocetka hapsenja i samim time nije cijela situacija. Ovo mu nije prvi put da tako na neki nacin zmireci pregleda zalbu. molim vas da se ova situacija bolje promotri. hvala i ugodan ostatak dana.