Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
18775
Players nickname
Humadenin Bakar
Suspect ID
3144
Date of violation
Jun 4, 2023
Time of violation
22:19
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ihErN5tRoP8

Kenox

⚜️
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
474
Sve se vidi u pov .
+ Kayn Darkin nam je rekao posle biza u 19:05 da ce pred svaki event da nas ubijaju , valjda mu krivo sto ne moze da ide na informale :/
( ako administracija pronadje da je jos neko drugi prekrsio pravilo osim ID 3144 , neka kazni , hvala )
 

pepi

Player
Player
Joined
Oct 17, 2021
Messages
87
ja sam id 3144 i pod utiskom opijata sam nema veze sa kaynom darkinom nego si me iznervirao. a lukasa svinju gnojivu licno moze da mi obrsti maloga.
 
Last edited:

Kenox

⚜️
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
474
ja sam id 3144 i pod utiskom opijata sam nema veze sa kaynom darkinom nego si me iznervirao. a lukasa svinju gnojivu iz kade licno moze da mi obrsti maloga.
teska prica
 

reedjii

Player
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
374
Sve se vidi u pov .
+ Kayn Darkin nam je rekao posle biza u 19:05 da ce pred svaki event da nas ubijaju , valjda mu krivo sto ne moze da ide na informale :/
( ako administracija pronadje da je jos neko drugi prekrsio pravilo osim ID 3144 , neka kazni , hvala )
jel i tebi krivo sto sedis za kompom po ceo dan i ne radis nista produktivno u svom zivotu?
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
629
Sve se vidi u pov .
+ Kayn Darkin nam je rekao posle biza u 19:05 da ce pred svaki event da nas ubijaju , valjda mu krivo sto ne moze da ide na informale :/
( ako administracija pronadje da je jos neko drugi prekrsio pravilo osim ID 3144 , neka kazni , hvala )
eee da mi je tvoj mozak na 1 dan, vidimo se 01:05
uradis nesto normalno u zivotu osim za kompjuterom da sedis
 
Last edited:

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,795
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
ID 3144 dobit će kaznu za Pravilo dogadjaja 1.2
Zabranjeno je ubijati, pljačkašti, otimati itd. prije početka događaja 10 minuta prije tokom događaja i 5 minuta nakon​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom