Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7436
Players nickname
Urke Ferrero
Administrators nickname
Lil Trajko
Date
Jun 5, 2023
Time
21:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=756Yr7tUiq4

Drakaris Gasa

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
32
Stranac u mom kraju ispred moje kuce dolazi i nakon brojanja ostaje u kraju te odlazi na mesto gde su postavljeni paneli.

Ne vidim razlog zbog cega sam utisan. Jesam bio vulgaran, ali po pravilima RP-a.

Zbog toga sto sam bio utisan, nisam bolnicaru mogao da kazem da se pomeri ili da ne podize doticnog, a on je i ako sam ja sa puskom i u mom dvoristu je nastavio da leci osobu.

Doticna osoba, je pisala na RP chatu dok je na podu i spominjala da Admin Trajko sve gleda.

A ban mi nije posebno jasan. Na report sam trazio da Trajko dodje do mene, to je i ucinio. Nakon neosnovanog MUTE-a. je rekao da mu se javim za 2 sata. Kao provokacija.

Na report sam pisao, taj Trajko nije bio dostojan svog ega da me unmute i poprica sa mnom i nakon sto me je neosnovano mute. Na report sam ja u ovoj RP situaciji najebao zbog nekog retarda koj mi je dosao u kraj.. Ali ZLO koje obuzima Trajka je to htelo da udje u njegove usi i shvati licno, verovatno zato sto mu to cesto ljudi pricaju pa se pronalazi inace ne razumem razlog zasto bi shvatio to kao da je njemu upuceno. Ja sam konkretan problem imao ovde sa deckom koj nece da ode iz mog kraja bleji ispred mojih kuca. Trajko je samo decko koj pokusava da bude adnim u sred RP situacije.
 

Drakaris Gasa

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
32
Samo nemoj da bude da sam mute dobio zbog toga sto sam kao citao ovo sto on pise. Ako on moze mrtav da pise na RP chat ( ima opcija za Non RP ) onda moze svako i da mu odgovori.I postoji RP chat i onaj drugri neformalni. On je pisao na RP chat tako da razmislite kako ste psihicki. Pravila se ne pisu kad se uzima LSD.
 

Drakaris Gasa

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
32
I ne kapiram zasto u sred RP situacije Trajko mene prekida specanjem, utisavanjem u sred desavanja. Nemam cit lice pa da odmah reagujes. Ako doticni retard koj je dosao u moj kraj da krade panele ili pljacka ili otkud znam sta kretenski da radi onda on ima isti ovaj forum stranicu i moze da se zali posle ako misli da je potrebno. A da ti odmah na mene reagujes i mutujes da ja ne mogu da bolnicaru kazem nista, a on jos najjaci ulazi lagano u dvoriste kuce, podize mrtvog. ja sa puskom, njega boli kurac. Ma daaaaaaaaaaaa bre, ovo admini i igraci RP servera? Evo zamislite ovu situaciju IC. Samo ne znam sta Trajko glumi tu. Da je za 20 min reagovao oke dok ja npr blejim ne radim nista. A ovako nez koj je on RP lik. Verovatno IC bi on bio vetar koj jako puse pa ne bi mogao da me cuje bolnicar ili ko god od glasnoce.

I taj RP chat. Znaci po pravilu ima nacin da ovaj sto krsti pravilo zajebe nekoga? lol

On kao mrtav ima dozvolu da pise i kenja, a ti ako odreagujes na to ti si kriv, on ne hahahahahahahaha
Znaci bukvalno krsenjem pravila RP-a jer mrtav covek nema nikakvu reakciju, on je ipak pravi i ti koj si po RPu postupio ces biti kaznjen jer on ima opciju da te zajebe na nacin koj nema logike sa IC - RP = stagod.
Ovo da posaljem ruskoj administraciji, ja ne znam sta bi momci rekli. Da nije smesno bilo bi tuzno.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Zalba napisana u nepravilnom formatu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom