- Joined
- Jun 6, 2023
- Messages
- 22
Poštovanje, biću kratak i jasan... ID 23624 koji je blacklistan zbog trashtalka, psovao je server, administraciju i dalje igra kao običan igrač... Kakav to primjer daje drugim igračima? Je li to znači da mogu igrači trashtalkat server sa jednog acc, a sa drugog opet da uništavaju gameplay? Toksičnost i kršenje pravila nisu nepoznati ovom igraču koji sad igra na svom twink-u ID 32462, tako da Vas molim da lijepo razmotrite i dođete do ispravnog zaključka... Nije fer prema ostalima koji su dobili blacklistu na mainu i na twinku da ovakva osoba uopšte ima pristup Grand Roleplay serveru. Lijep pozdrav