Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
377
Players nickname
Nikola Nikolay
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 18, 2022
Time of violation
20:18
Proofs
https://youtu.be/VrG0HVFHiRk

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Ja dobivam demorgan za FearRp a ovo sto oni meni rade u pov o tome se ne prica samo da su oni najjaci i to je to .
 

Dusan Rose

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
67
Ovde se jasno vidi da ti vise radis CR nego FIB, takodje radis RPS gde prilazis 4+ coveka sam u kolima i ne plasis se za svoj zivot. Takodje u vise navrata imas 2+ vozila na sebi sa 6+ ljudi u istim tim vozilima i ne odbijas da stanes. Na kraju klipa opet odbijas da se zaustavis i nastavljas da bezis.

U svakom pokusaju da te zaustavimo smo radili pit, osim kad ti naglo zakocis i pocnes da se vracas u rikverc, pa se slupamo u tebe.
 
Last edited:

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Ovde se jasno vidi da ti vise radis CR nego FIB, takodje radis RPS gde prilazis 4+ coveka sam u kolima i ne plasis se za svoj zivot. Takodje u vise navrata imas 2+ vozila na sebi sa 6+ ljudi u istim tim vozilima i ne odbijas da stanes. Na kraju klipa opet odbijas da se zaustavis i nastavljas da bezis.

U svakom pokusaju da te zaustavimo smo radili pit, osim kad ti naglo zakocis i pocnes da se vracas u rikverc, pa se slupamo u tebe.
Prvo na auto puti kad si me puko i izaso aj te zgazio i to je bio pit ili nesta daj nemoj da pricas
 

Dusan Rose

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
67
Vidi sa ne videu da pokusavam da ti zablokiram put uz samu ivicu mosta. Ocigledno mislis da je svaki kontakt sa tvojim vozilom CR. Da ti malo otvoris thread sa pravilima pa polako na ucenje... Znam da nikad do sada nisi to radio, ali nikad nije kasno :)
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Vidi sa ne videu da pokusavam da ti zablokiram put uz samu ivicu mosta. Ocigledno mislis da je svaki kontakt sa tvojim vozilom CR. Da ti malo otvoris thread sa pravilima pa polako na ucenje... Znam da nikad do sada nisi to radio, ali nikad nije kasno :)
Dobro kad ja budem zaustavljo to cu i ja vama da radim pa cemo da vidimo
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID (624) dobit će kaznu za (Mass CR)
  • ID (377) je već kažnjen.
  • (Organizacija FIB neće biti kaznjena.)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom