Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1703
Players nickname
Nikola Ali
Administrators nickname
SEVAL MURINJO
Date
Jan 18, 2022
Time
21:07
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/40025/#post-142980

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
Pozdrav,

ja i prijatelj smo dobili demorgan zbog dm u gradu. Smatram da nismo trebali biti kaznjeni. Evo objasnjenja:


Prije te sitacije smo se vozili kolima i mni pukla igrica na sekund izleteli smo u bazen i pjesacili 2 3 min pjeske da nadjemo nekoga. Nakon sto smo ih pronasli lijepo sam vise puta zamolio da me odvedu do prvog parkinga na sta oni odgovaraju "ajd izadji iz vozila".

Ja ih jesam tad uvrijedio i žao mi je reagirao sam pod afektom zbog privatnih problema tog dana.
Razumno mi je da su vadili puske i sve to jer je njihovo dvoriste.

Sve razumijem ali dio kad smo se odlucili maknuti od njih i lik nam iza leđa zapucao mi nije jasan.
Kako je itko od nas mogao znati da je pucao u pod dalje od nas a ne na nas pa promasio?
Nikako nismo mogli znati. A ja mislim da kad netko zapuca na tbe imas pravo braniti se bilo gdje.
Da sam gledao u njega kako puca u pod 5 m kraj mene razumio bih kaznu ali ovako smatram da je doslo do nesporazuma i da smo kaznjeni bezveze.

Hvala puno Lp
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom