Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
9028
Players nickname
Dekard_Tripplesix
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 18, 2022
Time of violation
22:09
Proofs
https://youtu.be/d4dUsCpVdSI

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Jasno se vidi cetiri cak mozda i vise lica kako pucaju van kruga :D

Zelim da se org fib kazni !
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Izvolite jos jedan pov pripadnika fiba koji pucaju na auto koji nije od bilo kog ganga i ubijaju me . Jos jednom zahtevam da se organizacija kazni !
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Pov od 20 sekundi, pucate unutar kruga van kruga i zalite se na drzavne organizacije. Bravo
Ne znam šta je potrebno da se išta priča ovde ljubi te brat, pucanje van kruga je započeto od strane članova državne organizacije FIB u broju 4 čoveka. Na administratorima je da li se treba kazniti ili ne. POV je tu ako zatreba duži poslaće se. Sportski pozdrav!
 

Stefan Mangano

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
71
Nakon pregleda dokaza trenuntno ne mogu zakljuciti zalbu
  • Nedovoljno dokaza, postavite snimak gde se vidi koja organizacija je prekrsila pravilo.
  • Imate 24h.
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
tacno na 0:18 se vidi kako pucaju van kruga to je smajserov pov . Screenshot
Na mom prvom povu 0:13 sekunda vide se 4 clana fiba jasno kako pucaju van kruga Screenshot
Na mom drugom povu tacnije na 0:40 se vide isti ti fibovci kako pucaju na mene van kruga Screenshot
Ne moze jedan lik sam da ispuca onoliko metaka kad su prolazili kraj mene kad su me pucali pogledajte bolje moj pov
 

Milos Tomin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
117
Evo snimka koji ste isekli gde se po vremenu vidi da ste vi prvi poceli da pucate.
Vas snimak ide od onog momenta kada ljudi uzvracaju vama paljbu.
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Ja ovde iskreno ne vidim trenutak gde smo mi prvi zapucali, da li bi mi mogao dati tacno vreme u pov-u?
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Evo snimka koji ste isekli gde se po vremenu vidi da ste vi prvi poceli da pucate.
Vas snimak ide od onog momenta kada ljudi uzvracaju vama paljbu.
Evo molio bih te da uporediš vreme sa našeg i sa tvog klipa da se vidi koji je pre a koji posle. Ako si pogrešio reci lepo pogrešili smo za kaznu je i tjt ispadni čovek, a ne da smeštate drugima sve do sad. Mogu u priv da ti pošaljem 15 klipova koji su vredni vašeg disbana al ako se sećaš zatražio si da se ne stavljaju takve stvari jer si kao " čovek " i ne želiš da " smeštamo " jedni drugima a na kraju ipak druga priča kad su klipovi postali nevalidni. Želim vam sve što i vi drugima! Pozdrav!
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Evo molio bih te da uporediš vreme sa našeg i sa tvog klipa da se vidi koji je pre a koji posle. Ako si pogrešio reci lepo pogrešili smo za kaznu je i tjt ispadni čovek, a ne da smeštate drugima sve do sad. Mogu u priv da ti pošaljem 15 klipova koji su vredni vašeg disbana al ako se sećaš zatražio si da se ne stavljaju takve stvari jer si kao " čovek " i ne želiš da " smeštamo " jedni drugima a na kraju ipak druga priča kad su klipovi postali nevalidni. Želim vam sve što i vi drugima! Pozdrav!
Objasnio.
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Evo snimka koji ste isekli gde se po vremenu vidi da ste vi prvi poceli da pucate.
Vas snimak ide od onog momenta kada ljudi uzvracaju vama paljbu.
Prijatelju moj lik je opuco 20 metaka ajd recemo tako a vasa 4 lika rafale na ns dole koji smo gledali i smijali dole koji su ovo debili sto pucaju i znate da morate imat pov od svakog red circle kolko ja znam
 

navijacipartizanaa

Kad izvucem liniju startujem dzokavacc
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
78
ne znam sta se pravis mutav, stojis sa strane i namerno beitas da te pucaju, posle kmecis na forumu 😂😂
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Prvi ste pucali na nas jer zelite da date FIB-u warn jer ste dobili kada ste stvarno prekrsili pravila. Znaci pucas i posle snimas i kacis na forum kao da nisi kriv. Kao sto sam rekao kolegama a i pravilo vazi u engleskoj. Ako pucaju na vas van zone imate prava vratiti paljbu. 5 puta sam rekao kao sto se cuje ne pucajte van zone dok ne pocnu prvi. A vidi se ko je bejtao i poceo prvi da puca. Sve najlepse uzivaj u prelepom danu i pokusajima da FIBU nabijes warn.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Prvi ste pucali na nas jer zelite da date FIB-u warn jer ste dobili kada ste stvarno prekrsili pravila. Znaci pucas i posle snimas i kacis na forum kao da nisi kriv. Kao sto sam rekao kolegama a i pravilo vazi u engleskoj. Ako pucaju na vas van zone imate prava vratiti paljbu. 5 puta sam rekao kao sto se cuje ne pucajte van zone dok ne pocnu prvi. A vidi se ko je bejtao i poceo prvi da puca. Sve najlepse uzivaj u prelepom danu i pokusajima da FIBU nabijes warn.
Na našem POVu se vidi ko je prvi pucao, zašto ne kažeš momcima koji su bili krov ispod vas sa kojeg je zapucano prvi put da postave svoj POV? U red circle mora da se ima POV koliko znam. Na benzičevom POVu se ne vidi ko je prvi pucao nit dal je pucano osim sa vaše strane lol. Što se tiče "baita" kako misliš bait? Odakle ja da uđem u krug? Hoćeš da iskopam rupu pre eventa pa da izlazim kroz rupu ne razumem?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom