Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
38145
Players nickname
Leo Tigamochi
Administrators nickname
Amer Bely
Date
Jun 11, 2023
Time
19:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=dB6L5UwBFbs

Leo Tigamochi

Player
Player
Joined
Mar 1, 2023
Messages
21
Dobra večer Administracija. Znači ja sam dobio warn i demorgan sad jer na POV od ID 1567 se ne vidi da sam ja brojao njemu 5 sekunda, ali jesam. Ja sam rekao da se udalji sa blaga i ne vraća i izbrojao 5 sekunda no dok sam ja brojao čovjek je izašao iz auta i uperio pištolj u mene i ja sam se uplašio i automatski krenuo pucam iako nisam rekao broj 1 tokom brojanja, no ja sam realno izgubio tu sekundu dok sam ja govorio da se udalji i ne vraća ali lik to nije poslušao nego izašao i uperio pištolj u mene i ja jednostavno da ne pokupim headshot sam krenuo pucam ali sam izbrojao. Ironično je i šta sam tokom videa govorio da ne želim dobijem warn za neku glupost tj pucanje bez brojanja i baš ju taj tren dobijem no ne bitno. Ali u trenutku kad je on izašao iz auta on nije izdao naredbu pa krenuo brojati samo je krenuo brojati, a ja u tom momentu nisam niti čuo da čovjek broji jer je mnogo tih bio i zato sam krenuo pucam jer sam imao osjećaj da će me ubije dok ja njemu kažem broj 1 i tek sam na njegov POV to vidio, a čak sam mislio da se to čuje mene kako brojim tkd... Smatram da je došlo do nesporazuma jer se na njegov POV očigledno vidi da ja nisam brojao ali na moj POV se sve vidi da sam brojao + meni je mikrofon automatski upaljen jer sam na pozivu bio i on bi trebao čuje sve ali nije ništa čuo a ja sam i za svaku sigurnost pretisnuo slovo N da se meni uključi mic iako je uključen zbog poziva in-game... Usput ID 1567 je mene krenuo puca dok je on došao na broj 4 tokom brojanja (to se vidi na njegov POV mnogo bolje nego moj). Nadam se da ću dobiti unwarn jer sad bi mi trebalo samo 2 dana da mi se 1 warn makne, a ovako imam 2 warna 7 dana iako sam izdao naredbu i brojao koju taj čovjek poslušao nije nego je izašao i uperio rev u mene što je uslijedilo mojim pucanjem jednu sekundu ranije jer sam se osjećao da će on mene ubiti bez brojanja, ali nadam se da to nije problem jer ipak sam izdao naredbu i izbrojao, a znao sam da on ne može više posluša moju naredbu čim je izašao i naciljao na mene. Sve najbolje Vam želim i smatram da je ovo samo nesporazum jer se nije vidjelo da ja brojim ali nadam se da će moj POV poboljšati stvar. :(
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom