Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
5567
Players nickname
Takeo Kamado
Administrators nickname
Seval Murinjo
Date
Jan 19, 2022
Time
16:21
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=5gcg_JOHWXM

Tomas Venganza

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
20
Pozdrav, Prije svega pisem ovu zalbu preko drugara jer moj forum nalog je banovan do 5 februara, a drugi koji sam napravio jos nije prihvacen od strane administracije. Zelio bih da podnesem zalbu na Sevala Murinja jer me iz nekog njegovog razlio smestio u demorgan zbog PG-a. U pitanju je bila talacka situacija, ja sam u kolima bio spreman za poteru kako i bi na kraju. Otmicari su krenuli da beze, nisu mogli u nijednom smeru nego dole niz malo brdasce ako ga uopste mozemo nazvati brdasce, ja sam krenuo da ih pratim. Prateci ih nepune 3 sekunde, otmicari su se zabili u kamen, ja sam zakocio pred njih i zabio sam sam minimalno u njih, sto po mom misljenu ne moze biti PG dok su momci koji su se u kamen zabili i prevrnuli uradili PG (momci su kako mi je Seval rekao takodje u demorganu). Navodno, admin Seval Murinjo je tu vidio da je bila prevelika brzina u offroad-u. Moja offroad voznja je bila niz to malo brdasce i brzina kojom sam vozio nije prelazila 100 km/h. Ja razumem da je PG voznja automobila koja nisu offroad na offroad stazama, ali ova situacija je bila niz brdasce gde je normalno da se brzina povecava, osim ako se ne slazete da postoji sila gravitacije. Jako me zacudilo da momak koji je dugo na serveru i prosao je vjerovatno istu situaciju kao i ja sad daje PG za ovakve stvari. Takeo Kamado #5567
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom