Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
42717
Players nickname
Strahinja Deviito
Suspect ID
29265
Date of violation
Jun 15, 2023
Time of violation
1:27
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=iMNTt4sbJl0

Miske_00

Player
Player
Joined
Jun 7, 2023
Messages
15
sve se vidi u pov covek se pravi da ne zna da digne ruke vidi mu se po id/u da mora da zna bila mu je oduzeta komunikacija i pozvao je preko bubice sve kolege
 
Last edited:

Adin Basivity

Player
Player
Joined
Apr 22, 2023
Messages
114
prvo ja ne znam sta je komurkacija, drugo nisam zvao global, da sam zvao vidjeli bi da sam otvaro pda, trece kolega je pored prosao i vidio je da me robate te je on sam zvao, cetvrto ne smijes snimati preko bendicama
 

Joe Masseria

Player
Player
Joined
Apr 27, 2023
Messages
172
prvo ja ne znam sta je komurkacija, drugo nisam zvao global, da sam zvao vidjeli bi da sam otvaro pda, trece kolega je pored prosao i vidio je da me robate te je on sam zvao, cetvrto ne smijes snimati preko bendicama
Prvo preko bubice si zvao pojacanje jer nikoga nije bilo ,drugo nisu slusao naredjenja i nisi imao strah za zivot ,trece preko bendicama se moze snimati ;) pitaj administraciju i to u tri sloja .... slab si poznavalac pravila isto kao sto si slab i policajac.
 

Adin Basivity

Player
Player
Joined
Apr 22, 2023
Messages
114
Prvo preko bubice si zvao pojacanje jer nikoga nije bilo ,drugo nisu slusao naredjenja i nisi imao strah za zivot ,trece preko bendicama se moze snimati ;) pitaj administraciju i to u tri sloja .... slab si poznavalac pravila isto kao sto si slab
 

Adin Basivity

Player
Player
Joined
Apr 22, 2023
Messages
114
objavite snimak od pocetka kako ste me zaustavili, pa cete vidjeti da sam ispao iz auta gdje smo ja i kolega patrolirali, on je vidio da ste vi mene krenuli robati te je on sam zvao lokal
 

Denis Denko

Player
Player
Joined
Feb 22, 2023
Messages
89
prvo ja ne znam sta je komurkacija, drugo nisam zvao global, da sam zvao vidjeli bi da sam otvaro pda, trece kolega je pored prosao i vidio je da me robate te je on sam zvao, cetvrto ne smijes snimati preko bendicama

1.Zaboravio si da navedes kako se pravis lud i i namerno nisi digao ruke kao sto ti je receno da bi dobio vreme da ti dodje pojacanje
2.A to sto se ismejavas neko kad pogresi neko kada nesta kaze nadam se da i za to ima kazna
 

Joe Masseria

Player
Player
Joined
Apr 27, 2023
Messages
172
objavite snimak od pocetka kako ste me zaustavili, pa cete vidjeti da sam ispao iz auta gdje smo ja i kolega patrolirali, on je vidio da ste vi mene krenuli robati te je on sam zvao lokal
Ostavljam Administraciji da pogleda i donese odluku ;) ponesi lijep sapun za zatvora
 

Adin Basivity

Player
Player
Joined
Apr 22, 2023
Messages
114
1.Zaboravio si da navedes kako se pravis lud i i namerno nisi digao ruke kao sto ti je receno da bi dobio vreme da ti dodje pojacanje
2.A to sto se ismejavas neko kad pogresi neko kada nesta kaze nadam se da i za to ima kazna

Ostavljam Administraciji da pogleda i donese odluku ;) ponesi lijep sapun za zatvora
od pocetka rpa se treba objaviti pov, a ne kako se vama cefne
 

Adin Basivity

Player
Player
Joined
Apr 22, 2023
Messages
114
Ti postavi svoj pov u kojem mi krsimo pravila RP-a ;) ,naravno nemas ...jer si ti taj koje je uradio FearRp i Mg
brate postavis pov od pocetka i vijet ce se da je kolega prosao pored i vidio da me vi robate, sto znaci da NISAM ja slao lokal, vec kolega, Lijep pozdrav i sretno ti u nadi da cu ja dobiti kaznu :)
 

Joe Masseria

Player
Player
Joined
Apr 27, 2023
Messages
172
i da naglasim, od vas 5, 2 je uradilo latinicu
je li imas pov mozda ? Nasa situacija od 5 minuta jasna kao dan ;) uzivaj prepustam Administraciji laksi dio posla...Imate cak i psovanje od strane vaseg kolege pa neka admin odluci ko je za sta kriv ;) ....
 

Adin Basivity

Player
Player
Joined
Apr 22, 2023
Messages
114
na sedmoj sekundi se vidi da je kolega prosao te je on sam slao lokal
 
Last edited:

Diego_Obilic

Player
Player
Joined
Oct 26, 2022
Messages
105
jel znas da ja imam komp od 2000e i meni puklo danas 4-5 puta postiji problem neki
Vidi se nivo vaše intelektualnosti, osim toga što lažete nemate pojma o čemu pričate i ne znate kako izgleda i piše u chatu da je zvao neko pojačanje, sami ste rekli da je zvao preko bubice a da nije bilo nikoga???. Bio je kolega zajedno u patroli i ispao a što ste se pravili ludi pravili ste se jer vam priča nema logike.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom