- Joined
- Dec 5, 2021
- Messages
- 197
Pozdrav, dragi Abraham i Mujo.
Da vam objasnim čim kraće. Pišem ovaj thread kako bih vas zamolio za posljednju šansu. Znam da moji postupci nisu prihvatljivi i stvaraju loš primjer drugim igračima i ispričavam se za sve što sam u tom threadu napisao. Ali u ovih 9 meseci sam se promenio i razmislio o svojim postupcima te vam mogu obečati da se više neće ponoviti ništa takvog. Ostalo je sve na vama i poštujem vašu odluku!
Da vam objasnim čim kraće. Pišem ovaj thread kako bih vas zamolio za posljednju šansu. Znam da moji postupci nisu prihvatljivi i stvaraju loš primjer drugim igračima i ispričavam se za sve što sam u tom threadu napisao. Ali u ovih 9 meseci sam se promenio i razmislio o svojim postupcima te vam mogu obečati da se više neće ponoviti ništa takvog. Ostalo je sve na vama i poštujem vašu odluku!