Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

boteo

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
146
Ime porodice: Bellicose
Vlasnika porodice i ID: Bane Volja | 9379
Broj kuće od porodice: 1130
Forum link od vlasnika porodice: boteo
Ime i tag vlasnika porodice na diskordu: boteo#0594
Logo Familije:

Povijest porodice: Bili smo mladi momci, jedne noći kada smo nas troje išli do kafane, došli su dva momka iz bande, pitali su nas hoćemo li kupiti drogu. Odbili smo, pitali su jesmo li sigurni, rekli smo da smo sigurni. Jedan od momaka je izvadio pištolj te upucao mene ravno u stomak i pobjegao, moji prijatelji su ga pokušali uhvatiti no nisu uspjeli. Nakon dugih godinu i pol dana u bolnici na lječenju, pustili su me iz bolnice. Pogodio me u želudac te sam skoro umro. Nakon toga dana, znao sam da moram nešto učiniti te naći te momke te ih naučiti lekciju. Ja i moji momci smo našli jedne ljude te smo osnovali našu malu bandu. Zvali smo se Bellicose. Skupili smo novce te kupili oružje ako nas netko tako ponovo bude napao da se možemo obraniti. Prije nego što smo znali, postali smo isti kao i momci koje smo vidili te noći. Krenuli smo prodavati oružje, marijuanu, kokain i još toga.

Cilj porodice:

Naš najbitinji porodični cilj za početak je da dobijemo neformalnu organizaciju kako bi mogli pljačati ljude i kidnapirati ih. Naša se porodica bavi svakakvim ilegalnim poslovima od kupovine i prodaje ilegalnog oruzja, kupovine i prodaje droge, pljačke prodavnica i ubijanja.

Zanimanje porodice:

1. Kupovina i prodaja droge.
2. Kupovina i prodaja ilegalnih pušaka
3. Pljačkanje i kidnapiranje ljudi.
4. Pljačkanje prodavnice.
5. Zauzimanje što više sferi utjecanja.


Rankovi u porodici:

1. - [ Suspended ] -> Suspendiran iz porodice na neko vrijeme. Može biti zbog raznih razloga, npr. izazivanje problema, ne slušanje viših rankova, neaktivnost.
2. - [ Recruit ] -> Član porodice koji je tek ušao u porodicu, obvezan je da ispunjava sve zadatke koje im da viši rank.
3. - [ Soldier ] -> Neko vrijeme u porodici, visoki rankovi imaju povjerenja u njega.
4. - [ Shooter ] -> Dio porodice koji možda postanu "Mercenary" ali nije utvrđeno zaslužuju li.
5. - [ Street OG ] -> Pomoćnici "Commander"-u i "King"-u. Lider i zamjenici imaju visoko povjerenje u njega.
6. - [ Mercenary ] -> Rank isključivo za vrlo dobre pucače. Mercenary idu na najvažnije evente, te na sfere utjecanja.
7. - [ Commander ] -> Jako dugo u porodici, planira evente i taktike. Pomaže novim članovima da se uhodaju u porodicu.
8. - [ King ] -> Jedan od prvih ljudi koji je ušao u porodicu, vrlo lojalan. Zadatak mu je da prima nove ljude u porodici te na nagrađuje one koji su aktivni.
9. - [ Zamjenik ] -> Zamjenik šefa. Pomaže šefu kada je zauzet, svi ga moraju slušati.
10. - [ Leader ] -> Šef porodice. Svi ga moraju slušati.

Pravila u porodici:

1. Nema ubijanja drugih članova porodice.
2. Obavezno je dolaziti na evente.
3. Obavezno je ispunjavati ono što vam viši rank kaže.
4. Obavezno je da svi članovi znaju pravila.
5. Svi članovi porodice se moraju poštovati.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom