- Joined
- Jan 29, 2022
- Messages
- 99
Dobio sam ban za P.D 1.7 zbog pova.Nisam imao pov jer mi je disk bio pun i htijeo sam ga izpraznit ali sam zurio na event informal. Jako bi mi bilo drago i znacajno da dobijem unban jer mi se stvarno jako igra na ovom projektu i nebih htijeo da propustim zabavu sa mojim prijateljima i ljeto.I ja stvarno obecajem da se ovo nece vise dogoditi i da cu imati pov svaki event na koji budem isao. Hvala unaprijed!