Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected ๐‘ฉ๐’‚๐’ ๐’›๐’‚ ๐‘ฎ.๐‘ท ๐Ÿ”.๐Ÿ๐Ÿ ๐‘ฐ ๐‘จ๐’ƒ๐’“๐’‚๐’‰๐’‚๐’Ž ๐‘ฌ๐’๐’Œ๐’‰๐’‚๐’ƒ๐’Š๐’ƒ

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
37898
Players nickname
Crni Cash
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
May 5, 2023
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/Nu2kRb4

Alex Fox

Player
Player
Joined
May 6, 2023
Messages
32
LP Mujo i Abrahame dobio sam Ban za Paravilo 6.22 prije mjesec dana htjeo bi vas zamoliti da mi bar ovaj put progledate kroz prste molim vas al bas vas ono fakat molim Mujo znam da sam ti postao dosadan sa ลพalbama znam da je ovo vec 4 ลพalba al brate shvati me puno mi znaci taj acc na grandu toliko sam se trudio trosio vremena to mi je jedino sto igram i opustam svoje zivce na grandu Mujo I Abrahame molim vas bar ovaj puta mi progledaj te kroz prste obecavam nece se ponoviti ovo mi je prvi put bas da sam dobio ban Mujo i Abrahame gledam davali ste sanse mnogima koji su jos gore uradili to bas nije uredu ja koji sam prijavljen za G.P 6.22 dobijem trajno Mujo i Abrahame molim vas ali bas vas molim pruzite mi ลกansu za unban mnogo mi znaci taj acc u grandu znam Mujo da sam bio naporan da sma te smarao i bio, kreten ali ovaj put molim vas te daj te mi sansu progledaj te mi ovaj put kroz prste molim vas Mujo i Abrahame
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom