Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
120
Players nickname
Velja Moncler
Administrators nickname
Mujo Mustafic
Date
Jan 19, 2022
Time
20:20
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=CAOTAG2rTdg

Veljko Nevolja

Player
Player
Joined
Jun 21, 2021
Messages
246
Dobar dan, juce 19.01.2022. u 20:20 sati sam dobio ban na 30 dana zato sto nisam imao POV u crvenom krugu,sto se tice POV ja imam problem sa snimanje i cuvanjem tih snimaka posto nemam memorije u racunaru puno,optuzen sam za CIT, napali smo sferu uticaja ja i jos 2 druga i ja i dosli su 3 lika uz protivnicke porodice i videli smo ih kroz prozor i krenuli smo da krenemo im sa strane ja i jos jedan drug na POV od lika sto je prijavio se vidi kako on kao pika kod zida a kod POV kod mog druga on se nama video ceo i na snimku kod mog druga se vidi kako kazem 53 hitaj ga i onda ga jos jednom hitam i ubijama, svi bolji pucaci mogu da pogledaju video i da vide kako se lik nama video i da nije nikakav CIT vec da lik nije znao da pika.Moja greska je sto nisam oslobodio memoriju da mogu da sacuvam POV, pa samo molim da mi se uradi pc chech da se ljudima objasni da nemam CIT, vec da je njivova greska.Molim vas da mi se ban ukloni ili smanji posto igram na ovom serveru od samog pocetka 6. oktobra, i tu sam svaki dan po 13 sati na dan, posto volim da igram ovu igricu i imam dosta drugara kojih sa upoznao vamo, tako da vas molim ili ban da se ukloni ili da se smanji.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom