Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Laziranje administracije | ID 502

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
9683
Players nickname
Knele Zemunac
Suspect ID
502
Date of violation
Jan 20, 2022
Time of violation
15:20
Proofs
https://imgur.com/L8MhVah

Knele

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
25
Nakon poraza koji je dobio maloletni decak lice (502) se najavno izjasnio i rekao zadnju rec na discord(Osveticu vam se za ovo). Te je otisao iz discord aplikacije....
Kako mujo mustafic tvrdi da je lice 9683 sakrilo istinu od administracije.Lice 9683 ima svedoke za to i svi koji su muceni od strane lica (502) mogu da napisu u komentaru...Kako lice 502 govori da je slika foto-shopana a njegova stvarno molim administraciju da obrati jos jedan pogled na njegovu sliku.Text koji se ponavlja(SVI VOICE I BAZA IDEMO RAT ZA BIZNIS) moze lako da se vidi da je zadnji text namestaljka samo kako bi lice 502 prevario administraciju i lice 9683 dobiti kaznu za to.Na zadnjem textu se jasno vidi da je text veoma beo od razliku od ostalih i da nema bas isti smek kao ostali...(POGLEDAJ TE MALO BOLJE) ( CAK I M JE MALO IZJEDENO) Tacno mi je poznato sta je lice htelo da uradi umesto da odtrpi tu kaznu koju je zasluzio zbog mucenja clanova porodice, on iskoriscava administraciju tako sto salje lazi i slike koje nisu tacne kako bi izvukao sebe...Molim administraciju da vidi jos jednom njegovu sliku malo bolje... Pa onda neka zakljucuju jer ovako da padamo na ovakve gluposti koje se jos vide a nije da se ne vidi(SRAMOTA)..Istinu sam podelio i necu da pisem jos jednom ovo je samo nastavak. (ISTINA)Approved - Vredjanje uveliko | ID:502 .Molim administraciju da samo opet baci pogled.... na sliku 1 i na sliku 2

njegova slika
istinita slika...


P.S = Celu istinu sam prosudio sa vama, i sve cu reci kako je bilo samo kako bi iz neduznih lica bila povucena ova ne pravdena kazna.Za ono sto mi je pricao i sta mi psovao sve mrtvo zato sto su admini culi istinu za to vi ne ulazite u obzir jer cu snjim da resim to uzivo.A za ovo sto muci ljude i clanove porodice za to je dobio black listu od strane nas.Sramotno je postupati ovako umesto da kaze zajebavamo se i to on navlaci clanove porodice samo kako bi rekli nesto sto ne treba a on zeli i to posle sece i pravi skrin shot da je maloletnicko bice lice (502) nevin a ostali clanovi porodice krivi.Prvi put se susrecem sa ovakvim ljudskim bicem koji je punj mrznje i ponasa se ovako kabadahijski...
 
Last edited:

Petra Loco

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
163
Na slici se jasno vidi i prostim okom moze se vidjeti da je tekst fotosopiran, i da je M pojedeno i da je photoshop los. Ja sam isto zrtva koju maloletno lice (id 502) prijavilo administraciji sa jakom losim dokazima, gdje se cuje moj razgovor (id 13852) sa discorda sa prijateljem i gdje me lice (id 502) gazi te administracija na to ne reagira jer se ne vidi skroz cisto. A ja dobijem ban na 7dana zato sto sam vrijedao u aplikaciji discord... ZAHTJEVAM ako maloletno lice (id 502) moze dobiti unban na lazne dokaze koje su jako losi da i ja (id 13852) mogu dobiti unban.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,567
Postovanje, nakon detaljno pregledanih dokaza ID 9683 ce dobit ban samo zbog threads/40319/ od 7 dana. Zalbe od vas i ID-a 502 ce biti odbijene zbog nedovoljnih dokaza. Slike su kao prvo kropane, ne vidi se datum niti ID koji je uslikao tu sliku. Ako imate bolje dokaze postavite zalbu sa istim. I molit cu vas da zalbu ne postavljate vi posto niste dio situacije nego ID 9683 ili ID 502. Zatvoreno!
 

mirkomarac

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
71
E OVAKO... Javno se izvinjavam na komentarima i javno ali zao mi je nakon svega. Sada trenutno stojimo na discordu i pricamo zezamo se itd. Zelim da se svima izvinim i ostalo sve. Izvinjavam se pogotovo administraciji na mucenju LP&GL. I ako moze svako da dobije unban zbog nase greske
 

Knele

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
25
Ovako izvinjavam se zbog greske i mucenja koju smo naneli vama administracijo.Decak je odsluzio svoje i rekao je da nece se vise ponoviti mi smo mu da li ruku i ispalo je da on stvarno vredan clan porodice.Molim administraciju ako nije problem da nam oprosti sve nase grese i da nam da unban jer smo se naucili lekcije...
 

Petra Loco

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
163
Culi smo se na aplikaciji discord i ispricali smo se jedan drugome te nam je svakome zao i sad smo presli preko toga. Izvinjavam se najvise administraciji na mucenju LP&GL... to smo trebali rijesiti sami izmedu sebe razgovorom a ne odma prijavama na forumu.
Na kraju svega zelio bi da svi dobio unban zbog nasih gluposti i da nastavimo da uzivamo na najboljem balkanskom serveru. lp
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom