- Joined
- Apr 23, 2023
- Messages
- 217
Dobar dan dobiosam blacklist zato sto sam navodno psovao na forum moj forum je bio hakiran od strane nekog lika neznam ko je to bio uradio ja nikada ne ebi uradio to ja sam bio u grciju na odmor i neko mi tada hakirao i uzeo sve i meni je zao ja nikad ne bi psovao gospodin mujo ako mogu dobiti unban zasto zelim da se vratim sa svojim drugove da ne budem banovan zaradi neki lik koj hoce da me ugasi molim vas da mi date sansu nikada vise nece da se desi to zelim celoj administraciju izvinjene sta se desilo i to sta je neko napisao za administraciju zelim takodje ugodan ostatak dana.