Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
36361
Players nickname
Dzambula_Vasiljevic
Suspect ID
7776,17794
Date of violation
Jun 25, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/JsAdBzTDO_g

Kole/

Player
Player
Joined
Dec 24, 2021
Messages
103
Ovo je WARN za Venom.


Ako Venom dobije WARN ja castim.
Braco evo i ja malo, kolko znam minimum 3 igraca treba da bi se famu nabio warn, kao sto vidimo ova rp situacija se odigrala u spektru 2v2 i ja ne vidim zasto bi familiji a kamoli igraci trebali da obiju warn jer oni su lepo odbrojali ( i sad ce se nadje neki toxic da kaze da ne moze da odbroje na sred ulice, kolko ja znam po starim pravilima mozes svuda da odbrojis), ova zalba je besmislena.
 

Johnny Athlete

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
468
vidi ovako zadnji put se obracam znaci prvo nije pocetak RP situacije jel ste bejtali kao drugo 3 clana je za warn hvala bogu pa smo rekli da pucamo samo nas 2 sto i sami vidite bilo je ljudi ali samo nas 2 smo pucali kao trece video klip ti je editan sve treba jasno da se vidi kao u tvom slucaju ne vidi se vreme i datum makar kod mene kao 4 stvar jeste grad da je ali ako imam pravo da ti brojim jel blejis ispred moje familije dovidjenja i hvala kolegi Koletu na razumevanju ove situacije
:ninja:
 

Kole/

Player
Player
Joined
Dec 24, 2021
Messages
103
vidi ovako zadnji put se obracam znaci prvo nije pocetak RP situacije jel ste bejtali kao drugo 3 clana je za warn hvala bogu pa smo rekli da pucamo samo nas 2 sto i sami vidite bilo je ljudi ali samo nas 2 smo pucali kao trece video klip ti je editan sve treba jasno da se vidi kao u tvom slucaju ne vidi se vreme i datum makar kod mene kao 4 stvar jeste grad da je ali ako imam pravo da ti brojim jel blejis ispred moje familije dovidjenja i hvala kolegi Koletu na razumevanju ove situacije
:ninja:

UVEK
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,174
Odbijeno

Igraci nisu imali Rp razlog na ulici koja ne pripada nikome da odbroavaju i to jeste GP 6.15
Ali nazalost vi imate neku crnu kocku pretpostavljam WebKamera da tu ide kada je prikljucena radi koje ja ne vidim datum i vrjeme desavanja iz tog razloga moram odbiti ovu zalbu , Hvala vam na razumjevanju​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom