- Joined
- May 1, 2023
- Messages
- 88
Dobar dan preg svega.
Ja sam dobio 30 dana ban zbog sto sam ne svesno prekrsio pravilo GP 6.17:
GP 6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni.
Ja sam pitao admina sa koim Softverima smem da snimam a da ne prekorsim GP 6.17 on mi je reko: Samo ne snimaj sa OBS. i ja sam mislo da je samo OBS zabranjen .
Mozete slobodno ici u moj history i da vidite da sam pitao admina i ja sam mislo da smem sve osven OBS jer tako mi on odgovorio.
1.Snimak je snimjen sa: Xbox Game Bar a ne sa OBS.
2.Ovo nije zalba na Admina Tenk Federov nego zahtev za UNBAN
Ja sam dobio 30 dana ban zbog sto sam ne svesno prekrsio pravilo GP 6.17:
GP 6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni.
Ja sam pitao admina sa koim Softverima smem da snimam a da ne prekorsim GP 6.17 on mi je reko: Samo ne snimaj sa OBS. i ja sam mislo da je samo OBS zabranjen .
Mozete slobodno ici u moj history i da vidite da sam pitao admina i ja sam mislo da smem sve osven OBS jer tako mi on odgovorio.
1.Snimak je snimjen sa: Xbox Game Bar a ne sa OBS.
2.Ovo nije zalba na Admina Tenk Federov nego zahtev za UNBAN